Profesjonalne systemy higieniczne

Dotychczasowe doświadczenie i obecność w branży spowodowała, iż dzisiaj możemy pochwalić się zaufaniem, jakim obdarzyli nas między innymi tacy producenci jak SCA Tork, VERMOP, TASKI-Diversey, MERCATOR MEDICAL, MEDICLEAN.

W naszej działalności najistotniejsza jest polityka jakości świadczonych usług. To bowiem od stopnia profesjonalizmu w podejmowanych działaniach uzależniony jest poziom satysfakcji naszych klientów i opinia o nas, co pozwala na budowanie wizerunku firmy, na którym nam zależy.

Stawiamy zatem na rzetelność i profesjonalizm oraz  na wszechstronność i elastyczność, która pozwala na dostosowanie się do potrzeb każdego z klientów z osobna.

Ustalamy proste i czytelne zasady współpracy oraz zapewniamy dbałość o realizowane dostawy.

Pozostajemy otwarci na potrzeby tych, dla których zdecydowaliśmy się zaistnieć.

 

Polski

Wszystko, czego potrzebujesz

U nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Dozowniki do ręczników i mydła, podajniki na papier, kosze, serwetki czyściwa Tork, preparaty do dezynfekcji i mycia powierzchni, maszyny, urządzenia do sprzątania Diversey i wiele więcej.

Wybierasz, to co najlepsze

U nas masz pewność, że kupujesz wyłącznie oryginalne produkty. Dbamy o jakość. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Tork i Diveresy. Współpracujemy z czołowymi producentami, takimi jak Impeco czy Vermop.

Możesz liczyć na pomoc

Pomożemy Ci znaleźć to, czego szukasz. Dopasujemy produkty do Twoich potrzeb i możliwości. Podpowiemy Ci, jakie artykuły sprawdzą się w Twoim miejscu pracy. Jesteśmy zawsze pod ręką, by pomóc Ci wybrać to, co najlepsze.

Możesz nam zaufać

Zaufało nam już wiele instytucji i przedsiębiorstw. Cenimy proste i przejrzyste zasady współpracy. Gwarantujemy ciągłość dostaw, atrakcyjne ceny i bezpieczną dostawę. Oferujemy wyłącznie sprawdzone i przetestowane produkty.