Bestsellerowe dozowniki Tork do łazienek

Marka Tork od wielu lat jest zaangażowana w poprawę higieny w różnych segmentach rynku. Posiada więc kompleksową ofertę dedykowaną do różnych toalet, a także rozwiązania dla służby zdrowia, gastronomii czy branży przemysłowej. W tym artykule skupimy się na najważniejszych produktach w asortymencie marki Tork. Sprawdźcie, na jakie produkty warto zwrócić szczególną uwagę.
 

Dozowniki Tork do łazienki

Wyposażenie łazienki w dozowniki Tork

W ofercie Tork znajdziemy modele dozowników dedykowane do różnych typów łazienek – a konkretnie do łazienek o małym, średnim i dużym natężeniu ruchu. Dostępne są zarówno duże i pojemne dozowniki na papier jak i małe podajniki, które doskonale sprawdzą się w niewielkich łazienkach. To, co wyróżnia dozowniki Tork to przede wszystkim niezawodna jakość wykonania i wydajność. Podajniki wykonane są z solidnych i wytrzymałych materiałów, dlatego będą służyć przez lata. Dodatkowo są niesamowicie higieniczne i ograniczają zużycie artykułów higienicznych – dozują papier listek po listku, dlatego masz pewność, że za każdym razem dotykasz czystego odcinka. Dziś postanowiliśmy się skupić na kilku bestsellerowych modelach. Sprawdźcie, co znalazło się na naszej liście.

Tork dozownik do ręczników

Tork Matic to jeden z najczęściej wybieranych dozowników na ręczniki papierowe. Dozownik jest niesamowicie pojemny, ponieważ mieści nawet 1400 ręczników na jednej rolce. Doskonale sprawdza się w toaletach o dużym natężeniu ruchu. Posiada specjalnie opracowany mechanizm, który podnosi poziom higieny i zmniejsza zużycie ręczników papierowych. Dozownik podaje papier pojedynczo, zawsze w równych odcinkach. Dodatkowo gwarantuje łatwą obsługę i łatwe uzupełnianie rolki. W ofercie Tork dostępny jest w wersji manualnej i bezdotykowej z sensorem – dla jeszcze lepszej higieny. Oprócz dozownika na ręczniki papierowe Tork Matic, warto zwrócić uwagę na podajnik z serii Tork Xpress. Ten smukły i stylowy dozownik na papier do rąk doskonale sprawdzi się w łazienkach o średnim lub małym natężeniu ruchu. Dozownik Tork Xpress dostępny jest w dwóch rozmiarach – standardowym i mini. Posiada specjalne zabezpieczenie, które pozwala na dozowanie ręczników papierowych zawsze po jednym listku i chroni przed wypadaniem papieru z dozownika. Dostępny jest w wersji z ABSu w kolorze białym i czarnym oraz ze stali nierdzewnej.

Tork dozownik do mydła

Jeśli wyposażasz łazienkę publiczną, dobrze wiesz jak ważna jest wydajność artykułów higienicznych. Takiej wydajności nie zapewnią ani ręczniki papierowe ZZ, które samowolnie wypadają z dozowników, ani mydło dolewane. Dlatego w ofercie Tork znajdziemy różnego typu systemy, które ograniczają zużycie, w tym m.in. dozowniki mydła. Dostępne są zarówno dozowniki na mydło w płynie, pianie, jak i sprayu. To, co wyróżnia Tork dozowniki do mydła to m.in. specjalna konstrukcja, która zapobiega przenoszeniu drobnoustrojów. Mydło do dozowników Tork pakowane jest w szczelnie zamkniętych, jednorazowych butelkach z pompką, dlatego wybierając ten produkt masz pewność, że zawsze korzystasz z nieskażonego kosmetyku. Dodatkowo wybierając mydła w pianie i sprayu możesz sporo zaoszczędzić. Produkty do higieny dłoni Tork są niesamowicie wydajne, a to oznacza rzadsze uzupełnianie dozowników i więcej miejsca na magazynie.

Dozownik do papieru toaletowego Tork

W naszym zestawieniu nie może zabraknąć również dozownika na papier toaletowy. Dozownik Tork SmartOne to jeden z najbardziej ekonomicznych i higienicznych podajników papieru w ofercie Tork. Pozwala na zmniejszenie zużycia papieru toaletowego nawet o 40%, dzięki dozowaniu zawsze po jednym listku. Dzięki temu, że papier nie jest dozowany od dołu, a z przodu dozownika, nie zwija się, tak jak dzieje się w przypadku stosowania dozowników typu Jumbo. Takie rozwiązanie pomaga utrzymać wysoki poziom higieny i przede wszystkim ogranicza zużycie artykułów higienicznych. Ten wydajny i pojemny dozownik na papier toaletowy idealnie sprawdzi się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu.

Tork sklep internetowy

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki Tork. Wszystkie dozowniki na ręczniki papierowe, papier toaletowy i dozowniki mydła wraz z kompatybilnymi wkładami znajdziesz w naszym bogato wyposażonym sklepie internetowym e-higiena24.pl w atrakcyjnych cenach. Już teraz sprawdź naszą ofertę i wyposaż swoją łazienkę w sprawdzone dozowniki Tork.

 

Producenci slick