Czyściwo przemysłowe – jakie wybrać, podpowiadamy!

Odpowiednie czyściwo ułatwia i przyśpiesza pracę w każdej firmie, zakładzie czy warsztacie. Czyściwo przemysłowe papierowe, czyściwo celulozowe lub czyściwo z włókniny to odpowiednie rozwiązanie jeśli zleży Ci na szybkiej i solidnie wykonanej pracy. Dobrze dobrane czyściwo do specyfikacji Twojej firmy pozwali na dokładne wycieranie, czyszczenie, osuszanie...
 

 

Czyściwo przemysłowe Tork Wrocław

Wysokiej jakości czyściwo papierowe

Do serwisów rowerowych, firm sprzątających, gastronomi i innych firm polecamy wysokiej jakości czyściwo przemysłowe papierowe. Czyściwo papierowe np. Tork 120150, Tork 509255, Tork 120144 idealnie nadają się do podstawowych zadań związanych z wycieraniem i czyszczeniem. Czyściwa celulozowe z makulaturą w roli doskonale chłonną wodę, detergenty – dlatego są niezastąpione w codziennej pracy. Do średnich zabrudzeń natomiast polecamy m.in.: niebieskie czyściwo Tork 128207, czyściwo w roli Tork 101250, Tork 130044. Czyściwa papierowe do średnich zabrudzeń poprawiają i zwiększają efektywność pracy, są wielozadaniowe dlatego polecane są zarówno do firm przemysłowych, produkcyjnych jak i np. do gastronomii. Produkty znajdujące się w naszym sklepie online e-higiena24.pl to wysokiej jakości czyściwa przemysłowe, dlatego doskonale sprawdzają się jako czyściwa do wycierania, czyszczenia, osuszania czy ścierania płynów.
 

Trudne zabrudzenia – czyściwo przemysłowej

Na trudne i uporczywe plamy również mamy idealne produkty. Z uporczywymi, tłustymi zabrudzeniami doskonale poradzi sobie czyściwo dostępne w naszym sklepie e-higiena24.pl np. Tork 130060, niebieskie czyściwo Tork 130072, czyściwo papierowe Tork 130081. Czyściwa papierowe do trudnych zabrudzeń szczególnie polecamy do firm przemysłowych, budowlanych, hoteli, gastronomii… Czyściwo Tork doskonale współpracuje z detergentami, pozwala na szybkie i dokładne wycieranie czy oczyszczanie. Wielozadaniowe czyściwa przemysłowe Tork doskonale również absorbują  wodę czy tłuste substancje – dlatego pozwalają na osiągnięcie oczekiwanego rezultatu w krótkim czasie.
 

Czyściwa przemysłowe włókninowe

W naszym internetowym sklepie oferujemy również szeroki wybór czyściw włókninowych. Czyściwa włókninowe są niezastąpioną alternatywą  szmat pranych. Czyściwo przemysłowe włókninowe sprawdza się zarówno do codziennych, jak i trudnych zabrudzeń, ponadto czyściwa z włókniny wyróżniają się wysoką chłonnością wytrzymałością oraz niską pylnością – dlatego są często wybieranym i polecanym produktem.
 
Do podstawowych zadań np. do gastronomii polecamy czyściwo w docinkach dostępne w 4 kolorach np. Tork 194750. Różne kolory ułatwiają higieniczne i dokładne czyszczenie i sprzątanie.  Kolory można dopasować do konkretnych zadań, dzięki temu zachowasz w 100% higieniczne warunki – a to w gastronomii czy w branży hotelarskiej ma duże znaczenie. Do podstawowych czynności polecamy również czyściwa w roli przemysłowej np. Tork 510104, Tork 510237.
 
Delikatne czyściwa włókninowe są niezastąpione również do polerowania nawet delikatnych powierzchni. Jako czyściwo do polerowania szczególnie polecamy czyściwo np. Tork 197478, Tork 197270. Do delikatnych powierzchni polecamy natomiast czyściwo włókninowe przemysłowe bezpyłowe np. Tork  190493, Tork 90478 oraz Tork 190494. Czyściwo bezpyłowe doskonale nadaje się do stosowania na wymagających powierzchniach – np. szklanych. Czyściwo przemysłowe Tork nie zawiera silikonów, dlatego nie pozostawia śladów na czyszczonych powierzchniach.
 

Trudne zabrudzenia – to nie problem z czyściwem przemysłowym

W naszej ofercie proponujemy również czyściwa przemysłowe przeznaczone do trudnych zabrudzeń. Jeśli prowadzisz firmę z pewnością zależy Ci jak najszybszym i najlepszym wykonaniu pracy przez pracowników – z odpowiednim czyściwem każde nawet najbardziej wymagające zadanie będzie wykonane szybciej i sprawniej niż przy użyciu szmat. Szmaty prane są często wybierane do warsztatów, serwisów. Niestety nie jest to idealne rozwiązanie. Do trudnych, przemysłowych zabrudzeń polecamy właśnie czyściwo włókninowe Tork. Czyściwo w roli lub w odcinkach jest wielozadaniowe i bardzo uniwersalne dlatego jest tak często wybieranym i polecanym produktem. Do szczególnie trudnych i uporczywych zabrudzeń rekomendujemy m.in.: czyściwo Tork 520237, Tork 520337, Tork 520304, Tork 570137.
 
Wygodnym i niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem jest również wybór czyściwa przemysłowego nasączonego w przenośnych wiaderkach np. Tork 190594 – czyściwo to doskonale usuwa brud, farbę, tłuszcz. Proponujemy również czyściwo włókninowe przemysłowe nasączane idealne do trudnych zabrudzeń rąk Tork 190592.
 

Czyściwa przemysłowe – wygoda, higiena, oszczędność

Czyściwo papierowe czy włókninowe to wielozadaniowy i bardzo uniwersalny produkt – polecany praktycznie do każdej branży. Ale czyściwo przemysłowe to również duże oszczędności. Czyściwo wraz z odpowiednim dozownikiem redukuje zużycie produktu, ponieważ dozuje odpowiednią ilość czyściwa. Natomiast podajnik Tork zapewnia szybki i stały dostęp do czyściwa w każdej sytuacji. Dlatego zapoznaj się już dziś z naszą ofertą i wybierz idealne czyściwo przemysłowe do swojej firmy.  
 
 

Producenci slick