Dozowniki bezdotykowe Tork – przegląd produktów

Dozowniki bezdotykowe cieszą się coraz większą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ znacznie poprawiają higienę w łazienkach publicznych i dodatkowo zmniejszają zużycie ręczników papierowych i mydła. W tym artykule przedstawiamy wszystkie dozowniki bezdotykowe, które znajdziemy w ofercie marki Tork – światowego lidera artykułów higienicznych.
 

Dozownik do mydła bezdotykowy

Bezdotykowy dozownik na ręczniki papierowe Tork

Dozowniki na ręczniki papierowe z czujnikiem ruchu zapewniają gościom komfortowe i bezdotykowe osuszania rąk. Po podstawieniu dłoni, pojemnik automatycznie podaje papier po jednym odcinku. Takie rozwiązanie znacznie poprawia higienę i zmniejsza zużycie ręczników papierowych. W ofercie marki Tork znajdziemy pojemne dozowniki bezdotykowe, które mieszczą rolkę o długości od 120 do aż 280 metrów. Do dozownika możemy dobrać różne ręczniki. W ofercie marki dostępne są zarówno ręczniki dwuwarstwowe, jak i jednowarstwowe o różnej jakości: Premium, Advanced i Universal. Ręczniki Tork Premium zostały opracowane z myślą o najwyższych oczekiwaniach Klientów. Są niezwykle miękkie, mięsiste i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Papiery Tork Advanced charakteryzują się dobrą chłonnością. Ich jakość spełnia lub przewyższa podstawowe potrzeby. Natomiast ręczniki Tork Uniwersal są ekonomiczne i przystosowane do codziennych zadań.

Bezdotykowe pojemniki na ręczniki papierowe Tork umożliwiają regulowanie długości ręcznika. Dzięki temu możesz wybrać odpowiedni rozmiar odcinka dla swojej firmy. Dodatkowo automatyczne dozowniki Tork wyposażono w wskaźnik poziomu LED, który informuje personel sprzątający o wymianie wkładu. Nie musisz martwić się, że nagle rolka się skończy, a Twoi klienci nie będą mogli osuszyć rąk.

Automatyczny dozownik na mydło i płyn do dezynfekcji Tork

Do kompletu z dozownikami na ręczniki papierowe warto wybrać również automatyczne dozowniki na mydło. W ofercie Tork znajdziemy pojemniki na mydło w piance aktywowane sensorem w wersji ABS i stali nierdzewnej. Dozowniki podają mydło dawka po dawce, ograniczając przy tym ryzyko przenoszenia bakterii. Są łatwe w utrzymaniu w czystości, ponieważ przeznaczone są do stosowania z jednorazowymi butelkami napełnionymi mydłem. Zapewniają niezawodne działanie i intuicyjną obsługę. Dodatkowo posiadają wskaźnik LED, który informuje o potrzebie wymiany wkładu.

Automatyczne dozowniki do mydła współpracują z szeroką gamą produktów do higieny rąk. Do dozownika możemy dobrać różne rodzaje mydła w zależności od potrzeb. W ofercie Tork znajdziemy luksusowe mydło w pianie, delikatne mydło w pianie oraz ekstra delikatne mydło w piance. Warto wiedzieć, że można stosować je również jako dozowniki na płyn dezynfekcyjny. Pojemniki są kompatybilne z dezynfekcją w piance Tork 520101.

Dozowniki bezdotykowe Tork – dlaczego warto?

Dozowniki Tork wyróżnia elegancki, nowoczesny design, który zapada w pamięć gościom. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o każdy szczegół.  Świetnie prezentują się w łazience i zapewniają komfort, dzięki aktywacji sensorem. Dostępne są w trzech podstawowych kolorach: białym, czarnym i stalowym, dzięki czemu z łatwością dobierzesz je do swojego wnętrza. Zadbaj o nieskazitelny wizerunek swojej firmy i już teraz zamów bezdotykowe dozowniki na ręczniki papierowe i mydło marki Tork.

 

Producenci slick