Dozowniki Tork w szkole. Jakie dozowniki warto wybrać?

W szkołach, w przedszkolach, świetlicach dzieci spędzają bardzo dużo czasu, czasem nawet całe dnie. Również w wakacje wiele szkół organizuje półkolonie, aby zaopiekować się dziećmi. Aby uchronić dzieci przed niebezpiecznymi zarazkami warto je edukować od najmłodszych lat i zwracać bardzo dużą uwagę na codzienną higienę. Co więcej, warto umożliwić dzieciom wdrożenie tych zasad w prawdziwym życiu poprzez zamontowanie odpowiednich systemów higienicznych w szkolnych łazienkach.

 

Dozowniki Tork do szkół


Na łazienkę  w szkole warto spojrzeć oczami dzieci i np. dopasować urządzenia sanitarne do ich wzrostu. Wszelkie dozowniki powinny być łatwe w użyciu, najlepiej postawić na sprawdzone i znane marki, aby dzieci mogły korzystać z dozowników intuicyjnie. Umożliwi to uczniom szybki dostęp np. do mydła i zaoszczędzi dodatkowej pracy służbom sprzątającym. Higiena w przypadku najmłodszych jest bardzo ważnym zagadnieniem, ponieważ dzieci często dotykają buzi, jedzą rękoma – dlatego czyste ich rączki są podstawą zdrowia i dobrej zabawy. 

Dozowniki do mydła w szkole

Nawet dzieci wiedzą, ze po wyjściu z toalety należy dokładnie umyć ręce. Dlatego sklep internetowy e-higiena24.pl oferuje szeroki wybór dozowników do mydła do szkoły.  Chociaż bardzo często w toaletach można spotkać dozowniki na mydło dolewane, nie są one dobrym wyborem. Mydło w takich dozownikach niestety nie zapewni optymalnego poziomu higieny, ponieważ mydła w dużych kanistrach często są źle przechowywane przez to do środka przedostaje się bardzo dużo bakterii i zarazków. W placówkach oświatowych doskonale sprawdzi się mydło do dozowników w zamkniętym systemie. Pojemniki na mydło oraz mydło w zamkniętej butelce zapewniają w 100% higieniczne warunki. Do szkół szczególnie polecamy m.in. dozownik do mydła w płynie i sprayu Tork 560000, który jest bardzo łatwy w obsłudze, dodatkowo podnosi poziom higieny w każdej łazience. Do dozownika Tork pasują wszystkich mydła w płynie Tork dostępne w naszym sklepie  oznaczone symbolem S1. W szkole doskonale sprawdzi się również dozownik do mydła w pianie Tork 561500, który zapewnia łatwe dozowanie mydła. Ponadto dozownik do mydła w pianie pozwala zaoszczędzić pieniądze, ponieważ mydło w pianie jest bardzo wydajne.

Ręcznik papierowy do szkoły

Oprócz dokładnego mycia rąk bardzo ważne jest również odpowiednie wycieranie rąk, ponieważ w mokrym środowisku bardzo szybko namnażają się bakterie. Ponadto w publicznych toaletach, również w szkołach, często widzimy luźno położne ręczniki, jest to bardzo niehigieniczne rozwiązanie, a dodatkowo naraża budżet szkoły na duże straty oraz bałagan w łazienkach. Aby uniknąć tego typu sytuacji warto zainwestować w dobrej jakości dozownik do ręczników papierowych. Dozownik chroni ręczniki przed zabrudzeniem, ponadto system dozujący pozwala na zredukowanie ilości pobieranych ręczników, a więc i ilości odpadów. Idealnym rozwiązaniem do łazienek w szkołach jest np. dozownik do ręczników Tork Matic 551000, który jest gwarancją niższego zużycia papieru do rąk przez dzieci. Pojemnik przeznaczony jest  do ręczników papierowych w rolce Tork Matic. Dozownik na ręczniki papierowe idealnie również sprawdza się w miejscach o dużym natężeniu ruchu, dlatego będzie dobrym rozwiązaniem w szkole. Do toalet o wysokim natężeniu ruchu w określonych godzinach, np. przerwach w szkole doskonale sprawdzi się również innowacyjny dozownik do ręczników papierowych Tork PeakServe, który mieści ponad 2100 ręczników. Pojemnik gwarantuje szybkie i płynne dozowanie papieru, co przyspiesza korzystanie z łazienki. Czas jaki poświęcą Twoi uczniowie na dozowanie papieru to jedyne 3 sekundy, co dodatkowo wyeliminuje kolejki. 

Papier toaletowy w szkole

Służby sprzątające w szkołach z pewnością doskonale wiedzą ile papieru toaletowego nadaje się jedynie do wyrzucenia, przez złe dozowanie, przez wypadanie papieru toaletowego ze szpuli. Dlatego idealnym rozwiązaniem w toaletach w szkołach są dozowniki do papieru toaletowego. Do szkół szczególnie polecamy dozownik do papieru toaletowego Tork SmartOne 680000, który umożliwia dozowanie papieru odcinek po odcinku, dzięki temu możesz zredukować zużycie papieru toaletowego nawet o 40%. Ponadto taki system oznacza zachowanie maksimum higieny, ponieważ dotykasz tylko listka, którego używasz. Dodatkowo bardzo duża pojemność sprawia, że nie trzeba często wymieniać wkładu, a to oznacza mniejszy nakład pracy. Dozowniki Tork wykonane są z trwałego tworzywa ABS – dzięki temu masz pewność, że dozowniki nie zostaną zniszczone. Dozowniki dostępne są  w kolorach białym i czarnym, dzięki temu dopasujesz dozowniki do łazienki, ponadto podajniki na papier doskonale komponują się z innymi dozownikami do mydła oraz do papieru do rąk Tork.  

Kosze na śmieci do szkoły

Najprostszym rozwiązaniem, aby utrzymać porządek w toaletach jest zakup pojemnych koszy na śmieci. W naszym sklepie e-higiena24.pl oferujemy kosze na śmieci zarówno o dużej pojemności, jak i mniejsze kosze na odpadki higieniczne. Do wcześniej oferowanych dozowników polecamy również kosze na śmieci Tork z tej samej linii, aby całą toaletę wyposażyć w jednakowe dozowniki.

Sklep e-higiena24.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najmłodszych użytkowników, dlatego proponujemy łatwe w obsłudze i bardzo higieniczne rozwiązania. Już teraz sprawdź oferowane przez nas dozowniki Tork do miejsc o średnim i dużym natężeniu ruchu!

 

Producenci slick