Dozowniki Tork w toaletach publicznych. Dlaczego warto?

Higiena w toaletach publicznych z pewnością nie jest łatwym tematem, wiele ogólnodostępnych łazienek w galeriach handlowych, w szpitalach, na dworcach, w biurowcach i wielu innych miejscach nie jest odpowiednio wyposażona w dozowniki i kosze na śmieci. Często przez to unikamy korzystania z takich toalet, a to negatywnie wypływa na nasze samopoczucie oraz poczucie komfortu.

 

Tork dozowniki w szpitalu


Rozwiązanie problemu higieny w toaletach publicznych jest bardzo proste. Wystarczy pomyśleć o odpowiednich dozownikach do mydła, podajnikach na papier toaletowy oraz dozownikach na ręczniki papierowe. Jeśli więc zależy Ci na pozytywnych opiniach Twoich gości i klientów dobrym wyborem okażą dozowniki Tork.

Jaki dozownik do mydła?

Sklep internetowy e-higiena24.pl oferuje wysokiej jakości dozowniki do mydła czołowych producentów tj. Tork, Diversey, Lucart. Dozowniki na mydło Tork z zamkniętym systemem są gwarancją najwyższego poziomu higieny. Popularne dozowniki na mydło dolewane zazwyczaj nie są odpowiednio czyszczone, przez to do środka przedostaje się bardzo dużo bakterii i brudu. Mycie rąk mydłem z takiego dozownika nie jest dobrym rozwiązaniem. Tak naprawdę tylko zamknięty system gwarantuje w pełni higieniczne warunki. Do toalet publicznych najlepiej sprawdzą się dozowniki do mydła w pianie, np. bestsellerowy dozownik do mydła Tork 561500 lub równie popularny, w wersji ze stali nierdzewnej, dozownik do mydła Tork 460010. Dozowniki Tork dostępne są w kolorach białym, czarnym oraz srebrnym, dzięki temu podajniki można dopasować do wystroju toalety. Do wszystkich dozowników oferujemy również delikatne mydła do rąk w opakowaniach zbiorczych, dzięki temu Twoi goście oraz klienci będą mieli stały dostęp do mydła w toalecie.

Idealny dozownik na papier toaletowy do łazienki

Oprócz mydła równie ważny jest wybór dobrego podajnika na papier toaletowy. Dozownik w publicznych toaletach jest niezastąpiony. Po pierwsze zapewnia najwyższy poziom higieny, ponieważ ochrania papier przed brudem i bakteriami, dodatkowo redukuje ilość zużywanego papieru dzięki systemowi dozowania. Do toalet publicznych szczególnie polecamy dozownik do papieru toaletowego Tork SmartOne 680000. Innowacyjny system pozwala na dozowanie papieru odcinek do odcinku, dzięki temu ogranicza zużycie papieru nawet do 40%. Oprócz tego dozownik zapewnia najwyższy poziom higieny, ponieważ pozwala na dotykanie tylko jednego listka. W ogólnodostępnych toaletach doskonale sprawdzi się również dozownik do papieru toaletowego Tork 555000, który przeznaczony jest do stosowania wraz z papierem toaletowym Tork Mini Jumbo. Pojemnik na papier toaletowy Tork przeznaczony jest do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu, ponieważ jest bardzo pojemny, a wbudowany hamulec zapobiega luźnemu obracaniu się rolki. Dozowniki Tork wykonane są z solidnych tworzyw, dzięki temu masz pewność, że nie zostaną one zniszczone. A nowoczesny i prosty design umożliwia dopasowanie dozownika do wystroju łazienki.

Dozownik na ręczniki papierowe do toalety publicznej

Do wybranych wcześniej dozowników na mydło oraz podajników na papier toaletowy warto dobrać dozownik na ręczniki papierowe, który również w 100% zagwarantują higienę i czystość w łazience. Jeśli zależy Ci na podajniku, który będzie pojemny, a jednocześnie nie będzie zajmował zbyt wiele miejsca, warto zainwestować w dozownik do ręczników papierowych Tork Xpress. Atrakcyjny i niezwykle smukły kształt sprawia, że dozownik doskonale pasuje nawet do małych łazienek. W toaletach publicznych o dużym natężeniu ruchu doskonale sprawdza się również bardzo pojemny dozownik do ręczników papierowych Tork Matic. Dzięki dużej pojemności personel sprzątający nie będzie musiał często wymieniać wkładu, a nowoczesny system dozowania odcinek po odcinku jest gwarancją czystych ręczników oraz redukcji zużycia wkładów, a dzięki temu i odpadów.

Kosze na śmieci, czyli niezbędny dodatek w łazience

Aby uniknąć nadmiernego bałaganu warto dobrać również kosz na śmieci do toalety. W naszym sklepie internetowym dostępne są kosze na odpadki o różnej pojemności, zarówno kosze na śmieci 50 litrowe, jak i mniejsze kosze na śmieci z pedałem. Do kabin polecamy również niewielkie 5 litrowe kosze na odpadki higieniczne. W naszym sklepie dostępne są kosze w kolorach białym, czarnym oraz srebrnym, dzięki temu dopasujesz kosz na śmieci do wystroju oraz do wybranych dozowników na papier oraz dozowników na mydło. W trosce o najwyższy poziom higieny warto również pomyśleć o higienicznych nakładkach sedesowych. Jednorazowe nakładki sedesowe minimalizują ryzyko zakażenia, dodatkowo są rozpuszczają się w wodzie.

Dozowniki Tork do toalet publicznych

Wybierając odpowiednie dozowniki do toalet publicznych zapewniasz swoim klientom i gościom komfortowe warunki. Rozwiązania dostępne na naszej stronie doskonale nadają się do łazienek: w szkołach, galeriach handlowych, kinach, na stacjach benzynowych, obiektach sportowych oraz w biurach i zakładach pracy. Jesteśmy pewni, że tak małe rzeczy potrafią zmienić wizerunek firmy. Dodatkowo oferowane w naszym sklepie dozowniki Tork pozwolą Ci oszczędzić pieniądze oraz ograniczyć ilość produkowanych odpadów. W trosce o najwyższy poziom higieny już teraz sprawdź produkty dostępne w naszym sklepie internetowym e-higiena24.pl. Kliknij tutaj i zobacz dostępne podajniki: dozowniki Tork.

 

 

Producenci slick