Gdzie kupię rękawiczki jednorazowe

Chyba nikt nie ma obecnie wątpliwości, iż żyjemy naprawdę osobliwych czasach. Musimy na co dzień  nosić maseczki, używać rękawiczek podczas zakupów, czasami w trakcie pracy, zadbać o częste mycie i dezynfekowanie dłoni. Pomimo wszystkich tych trudności, musimy pamiętać, że te czasy w końcu miną, i znowu będziemy mogli uścisnąć sobie dłoń, bez rękawiczki jednorazowej oraz uśmiechnąć się do siebie bez maseczki na twarzy.
 
 
Rękawiczki jednorazowe bezpudrowe

Rękawiczki jednorazowe

Jednak dopóki żyjemy w takich, a nie innych czasach, musimy przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości i po prostu na razie podporządkować się to tej trudnej dla wszystkich sytuacji. Na pewno warto mieć zapas rękawiczek oraz maseczek w domu, abyśmy mogli spokojnie wychodzić na spacer, do sklepu, do pracy. Rękawiczki, maseczki pozwolą nam na spokojnie i bezpieczne wyjście z domu. Dlatego, jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić rękawiczki jednorazowe – sprawdź ofertę naszym sklepie online e-higiena24.pl i wybierz najlepsze dla siebie rękawiczki oraz maseczki ochronne. Obecnie w naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości rękawiczki nitrylowe oraz wytrzymałe rękawiczki winylowe.

 

Rękawiczki jednorazowe

Rękawiczki nitrylowe (rękawiczki bez lateksu) są doskonałą propozycją dla wszystkich osób, które mają uczulenie na lateks oraz dla osób, którym nie odpowiada po prostu zapach rękawiczek lateksowych. Rękawiczki nitrylowe idealnie sprawdzają się jako rękawiczki do sprzątania, rękawiczki do pracy, rękawiczki do kuchni. Rękawiczki nitrylowe dopasowują się do kształtu dłoni, dzięki temu rękawiczki z nitrylu są częstym wyborem również przez kosmetyczki, pozwalaj na wykonanie precyzyjnych zabiegów kosmetycznych. Rękawiczki nitrylowe doskonale ochraniają dłonie, ponadto są bardzo wytrzymałe, dzięki temu nie musisz obawiać się, że przypadkiem rękawiczki z nitrylu rozerwą się w trakcie badania, pracy, czy zakupów.
 
Natomiast rękawiczki winylowe dobrze sprawdzą się w podczas badań lekarskich, diagnostyki, podczas przygotowywania i wydawania posiłków (jednorazowe rękawiczki winylowe dopuszczone są do kontaktu z żywnością. Bezpudrowe rękawiczki winylowe nie podrażniają i nie uczulają. Rękawiczki te są też doskonałym wyborem do farbowania włosów, czy innych drobnych zabiegów pielęgnacyjnych. Rękawiczek z winylu nie poleca się używać tam, gdzie możne dojść do ich mechanicznego uszkodzenia – rękawiczki te są mało odporne na przebicia, rozerwania. Ale za to, jeśli nie lubimy rękawiczek gumowych – to rękawiczki winylowe będą idealnym wyborem.
 
 

Gdzie kupię rękawiczki jednorazowe

Niezależnie, na jakie rękawiczki jednorazowe się zdecydujesz, może narodzić się pytanie – gdzie kupię rękawiczki jednorazowe. Polecamy zapoznanie się z propozycjami w naszym e-higiena24.pl. W ofercie mamy zarówno rękawiczki nitrylowe, jak i rękawiczki winylowe w różnych rozmiarach. Pamiętaj, aby rozmiar rękawiczek były zawsze dobrze dobrany.
 
Podczas używania rękawiczek pamiętaj o ostrożnym zakładaniu, a przede wszystkim o uważnym zdejmowaniu zużytych już rękawiczek, aby przypadkiem bakterie i wirusy z rękawiczek, nie przedostały się na nasze dłonie. Natomiast jeśli zastanawiasz się gdzie wyrzucać rękawiczki – już podpowiadamy. Zużyte rękawiczki powinniśmy wyrzucać do śmieci zmieszanych, natomiast kartonowe pudełka po rękawiczkach wyrzucić do pojemników na odpady papierowe.

Producenci slick