Idealny dozownik do ręczników w roli Tork

Jeśli właśnie szukasz dozownika na papier do swojego biura, firmy dobrze trafiłeś! W naszym sklepie online e-higiena24.pl znajdziesz zarówno idealny podajnik na papier, jak i ręczniki papierowe w rolce do dozownika.
 
Podajnik na papier do rąk Tork

Dozownik Tork Matic do ręczników w roli

Ze względu na wysoką wydajność, odporność na uderzenia dozownik na ręczniki w rolce Tork Matic w systemie H1 są coraz częściej wybieranymi i polecanymi podajnikami na papier do rąk. Jak jednak wybrać ten jeden idealny dozownik? Wszystkie dozowniki Tork Matic dozują pojedyncze listki papieru, ograniczają tym samym zużycie produktu. Wszystkie dostępne pojemniki na papier Tork H1 chronią i osłaniają wkład przed wszelkimi zabrudzeniami i zanieczyszeniami. Ponadto wszystkie dozowniki Tork wykonane są z wysokiej jakości materiałów – możesz więc mieć pewność, że dozownik nie zostanie uszkodzony.
 
Jakimi kryteriami więc kierować się przy zakupie dozownika do rąk Tork Matic? Warto po pierwsze zdecydować czy chcemy kupić wersję manualną czy z sensorem Intuition. Wersja manualna sprawdza się doskonale, gdy najważniejsza jest łatwa obsługa i jednocześnie niski koszt. Dozowniki tj. Tork 551008, Tork 551000 są gwarancją wysokiego poziomu obsługi, komfortu oraz zadowolenia Twoich gości. Natomiast automatyczne dozowniki np. Tork 551108, Tork 459500, Tork 460001, Tork 551100 będą idealnym wyborem w miejscach, w których liczy się prestiż i komfort użytkowników. Podajniki z sensorem polecamy np. do prestiżowych restauracji, hoteli, biur. Oprócz eleganckiego wyglądu automatyczne dozowniki zapewniają najwyższy poziom higieny, ponieważ nie musisz nawet dotykać dozownika, aby pobrać papier do wytarcia dłoni. Dlatego dozowniki z sensorem polecane są do m.in.: szpitali, gabinetów lekarskich.
 
Wybierając dozownik warto również pomyśleć jak kształt i kolor będzie najlepiej pasował do stylu i wyglądu łazienki. W naszym sklepie oferujemy zarówno czarne dozowniki Tork, które doskonale sprawdzają się w klubach sportowych, salonach SPA, jak i eleganckie klasyczne białe dozowniki – idealne do szpitali, szkół.  Oferujemy również wyjątkowe dozowniki w srebrnym kolorze, które często wybierane sa do np. restauracji, biur, kawiarni...
 
 

Idealny papier w roli do dozownika

Wybrałeś już doskonały dozownik Tork Matic do swojej firmy, teraz warto poświęć chwilę i wybrać równie doskonały papier do rąk w roli H1. Papier do rąk Tork Matic wyróżnia się wysoką chłonnością oraz wytrzymałość, dlatego z pewnością spełni Twoje i Twoich gości oczekiwania. W naszym sklepie online oferujemy m.in.: wyjątkowo chłonny ręcznik Tork 120067, Tork 290067, Tork 120059, Tork 120016. Ręczniki Tork nadają się również do firm gastronomicznych oraz do zapleczy socjalnych, ponieważ są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Do kuchennych restauracji szczególnie polecamy zielone ręczniki Tork 290076 oraz papier w niebieskim kolorze Tork 290068. Kolorowe ręczniki ułatwiają prace w każdej kuchni.
 
Ręczniki Tork Matic dzięki uniwersalnemu zastosowaniu są bardzo popularne m.in. w restauracjach, w łazienkach w klubach sportowych, w szkołach, w galeriach, w hotelach. Papier Tork wyróżnia się miękkością oraz chłonnością, dlatego jest tak często wybieranym produktem. Dodatkowo warto wiedzieć, że papier np. 290067 Tork, 290068Tork, 290076 Tork otrzymały certyfikat EU Ecolabel – oznaczenie to jest potwierdzeniem, iż produkty Tork są przyjazne dla środowiska. Jeśli więc zależy Ci na wysokiej jakości produktach oraz na ochronie naszej planety wybierz dozownik Tork Matic oraz odpowiedni papier Tork H1 w naszym sklepie e-higiena24.pl.

Producenci slick