Jak wybrać odpowiedni odświeżacz powietrza? Poznaj nasze wskazówki!

Wchodząc do nowego pomieszczenia, sklepu, hotelu, biura zwracamy uwagę na wystrój, obsługę, ale nie tylko – zapach, który nas otacza od przekroczenia progu jest równie istotny. Przyjemna, delikatna woń wprawia nas w pozytywny nastrój, ponadto potęguje wrażenie czystości w danym pomieszczeniu. Obecnie odświeżacze powietrza są używane praktycznie wszędzie – w domach, w firmach, hotelach, sklepach. Odpowiednio dobrany zapach jest szczególnie ważny właśnie w przypadku przedsiębiorstw, ponieważ dzięki temu klienci na dużej zapamiętają Twoją firmę i chętniej będą polecać Cię znajomym. Aromamarketing od wielu lat gości w kampaniach reklamowych. 

 

Odświeżacz powietrza

Dobierz odświeżacz do rodzaju pomieszczenia

Brzydkie zapachy mogę pojawić przez nieszczelną kanalizację, złą wentylację, zwierzęta, czy przez osoby, które palą papierosy. Nieprzyjemny zapach może zniechęcić Twoich potencjalnych klientów oraz Twoich pracowników do pracy. Warto więc zastanowić się nad wyborem dobrego odświeżacza do powietrza. Do odświeżania toalet, biur i pokoi hotelowych idealnie sprawdzą się skoncentrowane odświeżacze powietrza, np. marki Clinex i Tork lub neutralizatory, które skutecznie pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Poniżej przygotowaliśmy dla Was propozycje odświeżaczy powietrza, które idealnie sprawdzą się w hotelach i biurach, a także do odświeżania toalet. Sprawdź i dobierz odświeżacz do rodzaju pomieszczenia. 

Odświeżacz powietrza do hotelu

Przyjemny zapach w pokojach hotelowych ma szczególne znaczenie, ponieważ potęguje odczucie czystości i świeżości, dodatkowo sprawia wrażenie luksusu i wyjątkowości.  Do pokoi hotelowych rekomendujemy odświeżacze powietrza Clinex Scent, których zapach utrzymuje się nawet do 4 dni, dodatkowo odświeżacz powietrza doskonale sprawdza się również jako neutralizator zapachów do pomieszczeń, ponieważ pochłania nieprzyjemne zapachy. Do odświeżania pomieszczeń hotelowych warto wypróbować również odświeżacz powietrza w sprayu Diversey Room Care R5.1, który dzięki wyjątkowej technologii O.N.T. pochłania brzydkie zapachy. Wybierając dobry odświeżacz powietrza masz pewność, że goście opuszczą Twój hotel w dobrym nastroju i z przyjemnością wrócą do Ciebie. Zaproponowane odświeżacze nadają się również idealnie jako odświeżacz powietrza na dym papierosowy.

Odświeżacze powietrza do biura

Zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków do pracy to nie tylko zakup telefonu służbowego czy laptopa – higieniczne warunki oraz przyjemny zapach w miejscu pracy są równie istotne. Przyjemny zapach pozytywnie wpływa na pracowników, a więc i na wykonywaną pracę. Jaki więc odświeżacze powietrza do biura wybrać? Proponujemy odświeżacz powietrza w sprayu Tork, który starcza nawet do 90 dni. Produkt jest bardzo wydajny, nie musisz stale pamiętać o dozorowaniu odświeżacza, czy wymianie wkładów. Odświeżacz do powietrza Tork dostępny jest w kilku zapach do wyboru: kwiatowy, owoców tropikalnych, cytrusów.

Odświeżacze powietrza do łazienki

Dla poprawy komfortu pracowników oraz gości warto również pomyśleć o dobrze dobranym zapachu do łazienki. Do toalet oraz pomieszczeń sanitarnych szczególnie polecamy Clinex Air Nuta Relaksu, który dzięki NANO cząsteczkom działa również jako neutralizator zapachów do pomieszczeń. Odświeżacz powietrza Clinex jest bardzo wydajny, a przyjemny zapach pozostaje w pomieszczeniach na długo. Jako odświeżacz powietrza do łazienki doskonale sprawdzi się również zapachowa wkładka Tork. Gumowa zawieszka wydziela przyjemny zapach, który utrzymuje się nawet przez 30 dni, dzięki temu przez cały miesiąc nie musisz martwić się o zapach w toalecie. Zawieszka polecana jest również jako odświeżacz powietrza do biura oraz kuchni.

Neutralizator zapachów jak działa?

Oprócz doskonale znanych nam odświeżaczy powietrza na rynku dostępne są również neutralizatory powietrza – które skutecznie pochłaniają nieprzyjemne zapachy. Neutralizator powietrza jest doskonałym wyborem – jeśli zależy nam na neutralnym zapachu lub nie mamy pewności czy wybrany zapach spodoba się innym w naszym otoczeniu. Neutralizator zapachów sprawdzi się z pewnością w restauracjach i innych lokalach gastronomicznych, w gabinetach lekarskich lub w pomieszczeniach, których mogą przebywać alergicy. W naszej ofercie dostępne są wyjątkowe neutralizatory zapachów w sprayu np. Clinex Nano Protect Silver Odour Killer Green Tea, które skutecznie usuwają uciążliwe zapachy np. spalenizny, tytoniu, zwierząt, dymu. Do uzyskania długotrwałej świeżości polecamy również bezzapachowy neutralizator zapachu w sprayu Tork 236070, który idealnie sprawdzi się w gabinetach stomatologicznych, gabinetach lekarskich, na siłowniach czy lokalach gastronomicznych.

Gdzie kupić neutralizator zapachu i odświeżacz powietrza?

Zapach, który wybierzemy nie powinien być zbyt intensywny ponieważ może wywołać efekt odwrotny od oczekiwanego. Warto również pamiętać, że nie każdy zapach, który nam się podoba, podoba się innym. Dlatego najlepiej wybrać sprawdzone i delikatne zapachy. Takie właśnie odświeżacze powietrza oferują producenci: Tork, Clinex oraz Diversey. W naszym sklepie internetowym znajdziesz odświeżacze powietrza o przepięknych zapachach tj.: zielone jabłuszko, owocowy, cytrusowy, zielona herbata, kwiatowy. Oprócz tego oferujemy szereg neutralizatorów zapachów do pomieszczeń, które skutecznie pochłaniają nieprzyjemne zapachy, nawet te najbardziej uporczywe, jak zapach po papierosach czy zapach po zwierzętach. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i wybierz odpowiedni dla Twojej działalności odświeżacze powietrza do pomieszczeń. Wszystkie dostępne odświeżacze powietrza znajdziesz tutaj: odświeżacze powietrza

 

 

 

Producenci slick