Mydło Tork a mydło dolewane. Poznaj różnice!

Do mycia rąk warto wybierać produkty o odpowiednim pH, przetestowane dermatologicznie i zapewniające higieniczne mycie dłoni. W tym artykule opisujemy różnice między hermetycznie zamkniętym mydłem marki Tork a tradycyjnym mydłem dolewanym. Zapraszamy!
 

Dozownik do mydła Tork

Dozownik do mydła Tork a pojemnik na mydło dolewane

Wyposażając toaletę w dozownik do mydła zawracamy przede wszystkim uwagę na kwestie finansowe i wizualne. Zapominamy o higienie, łatwości w obsłudze i pracy, jaka wiąże się z utrzymaniem dozowników w czystości. Wybieramy produkty, które są mało funkcjonalne, np. pojemniki na mydło dolewane, bo wydaje nam się, że koszty eksploatacji takich dozowników są bardzo niskie. Okazuje się, że korzystając z pozoru z tanich rozwiązań tracimy jeszcze więcej – mydło wylewa się z dozowników i zużywa się szybciej niż oczekiwaliśmy, a dozowniki są bardzo trudne w utrzymaniu w czystości

Mając na uwadze zadowolenie Klientów i wydajność produktów warto postawić na sprawdzone rozwiązania, które pozwolą nam oszczędzać pieniądze i jednocześnie będą funkcjonalne i higieniczne. Tego typu korzyści zapewniają m.in. dozowniki do mydła Tork, które dzięki całkowicie szczelnemu systemowi dozowania mydła zapobiegają przedostaniu się bakterii do środka. Mydło Tork dostępne jest w hermetycznie zamkniętych butelkach, co oznacza także, że wymieniając wkład unikniemy sytuacji rozlania kosmetyku.

Dozowniki do mydła Tork zostały zaprojektowane z myślą o środowisku. Butelka kurczy się wraz z zużyciem mydła, więc zajmuje mniej miejsca jako odpad. Są łatwe w obsłudze nawet dla dzieci i osób starszych. Dodatkowo posiadają certyfikat łatwego czyszczenia i intuicyjnej wymiany wkładów, co gwarantuje oszczędność czasu podczas obchodu personelu sprzątajacego. Produkty Tork pozwalają także na zmniejszenie ilości zużycia mydła i znacząco rzadsze uzupełnianie dozowników.

Dlaczego lepiej używać dozownika do mydła Tork niż pojemnika na mydło dolewane?

W przeciwieństwie do dozowników na mydło dolewane, które łatwo mogą ulegają skażeniu bakteriami, dozowniki do mydła Tork gwarantują całkowicie higieniczne mycie rąk. Zapobiegają krzyżowemu przenoszeniu drobnoustrojów, ponieważ uzupełniane są szczelnie zamkniętymi butelkami z mydłem. Rzadko zdarza się, że pojemniki na mydło oraz pompki są dokładnie wyczyszczone i dezynfekowane przed ponownym uzupełnieniem mydła. Wystarczy, ze dolejmy mydło do częściowo opróżnionego dozownika i już zwiększamy ryzyko namnażania się bakterii.

Wybierając dozowniki na mydło Tork nie tylko zwiększamy higienę w swoim miejscu pracy, ale także generujemy oszczędności. Oszczędzamy m.in. na czasie pracy personelu sprzątającego. Kiedy w dozowniku skończy się mydło, personel sprzątający może szybko wyjąć zużyty wkład i umieść w jego miejscu nową butelkę. Nie musi więc myć i dezynfekować dozowników i kontrolować czy dolewa odpowiednią ilość mydła.  

A co z wydajnością produktów? Dozowniki do mydła Tork zawsze dozują tylko 1 dawkę mydła. Posiadają przezroczyste okienko, dzięki któremu możemy sprawdzić ile mydła pozostało w butelce i kontrolować konieczność wymiany wkładu. Marka Tork oferuje trzy rodzaje mydeł. W asortymencie znajdziemy tradycyjne mydła w płynie, jak i wydajne mydła w pianie i sprayu. Wybierając mydło w piance, np. Tork 520501 lub mydło w sprayu np. Tork 620501 otrzymamy o wiele więcej dawek mydła niż w przypadku mydła w płynie. Przykładowo mydło w piance Tork wystarcza na 2,5 raza więcej niż mydło w płynie o tej samej pojemności.

Niezawodna jakość produktów Tork

Wszystkie mydła Tork są przebadane dermatologicznie przez profesjonalnych dermatologów i ocenione jako łagodne dla skóry. Posiadają również odpowiednie pH, w związku z tym przyczyniają się do utrzymania naturalnej równowagi skóry. Produkty Tork dbają o skórę dłoni, a zawarte w nich najwyższej jakości składniki, chronią przed wysuszeniem. W ofercie marki znajdziemy szeroki wybór mydeł spełniających ścisłe wymogi europejskie, rekomendowanych zarówno dla skóry delikatnej, jak i wrażliwej, alergicznej. Możemy wybrać spośród trzech rodzajów mydeł – w płynie, w pianie i w sprayu. Tutaj sprawdzisz dostępne w sklepie e-higiena24.pl mydła i dozowniki do mydła Tork:

 

 

Producenci slick