Przyciągnij Klientów. Postaw na dobry odświeżacz powietrza o przyjemnym zapachu!

Aby pozytywnie wpłynąć na klientów swojego lokalu, hotelu czy sklepu czystość oraz miła obsługa są podstawą. Jednak ogromne znaczenie ma również zapach, który nas otacza i towarzyszy nam od przekroczenia progu budynku. Tzw. aromamarketing pozytywnie wpływa na wzmocnienie wizerunku marki, za pomocą przyjemnych doznań zapachowych. Chociaż często nie zdajemy sobie z tego nawet sprawy, pozytywnie oceniamy usługi, wystrój w pomieszczeniach, w których przyjemnie pachnie. Aromamarketing wykorzystuję tę prawidłowość, dlatego z powodzeniem funkcjonuje już od wielu lat na rynku.

 

Odświeżacz powietrza do hotelu

Odświeżacz powietrza o przyjemnym zapachu to podstawa!

Przyjemne zapachy mają silny związek z odczuwaniem emocji. Dlatego coraz częściej marketing zapachowy wykorzystywany jest w kampaniach reklamowych. Myśląc o dobrej strategii biznesowej oprócz strony internetowej, ulotek – warto pomyśleć właśnie o dobrze dobranym odświeżaczu powietrza do swojej firmy. Aromamarketing sprzyja również zakupom, dlatego o dobrym odświeżaczu do powietrza warto pomysleć jeśli prowadzisz sklep – szczególnie z towarami luksusowymi. W naszym sklepie internetowym e-higiena24.pl znajdziesz szereg odświeżaczy powietrza, w tym mocno skoncentrowane odświeżacze powietrza Clinex i Tork.

Odświeżacz powietrza Clinex Scent – idealny wybór do hotelu!

Odświeżacze powietrza Clinex Scent utrzymują intensywny i bardzo przyjemny zapach nawet do 4 dni. Dzięki temu nie musisz martwić się ciągłym dozowaniem zapachu. Wysoką wydajność zapewnia skoncentrowana formuła na bazie olejków zapachowych. Dodatkowo  odświeżacz powietrza w butelce neutralizuje nieprzyjemne zapachy, dlatego idealnie nadaje się do łazienek oraz pokoi hotelowych. Odświeżacz powietrza Clinex Scent dostępny jest w kilku przyjemnych, intensywnych zapachach do wyboru: alpejska łąka,  egejski owoc, tasmański czar oraz paryski wdzięk. W hotelach przyjemny zapach ma ogromne znaczenie, ponieważ świadczy o czystości pokoju. Dlatego warto pomyśleć również o neutralizatorze brzydkich zapachów, który szybko i skutecznie usuwa zapach dymu papierosowego, zapach tytoniu. Do branży hotelarskiej, oprócz odświeżaczy powietrza Clinex Scent, polecamy odświeżacz marki Diversey z linii  Room Care R5.1, który oparty jest na technologii O.N.T., która pochłania brzydkie zapachy, a nie tylko je maskuje. Dzięki temu masz pewność, że przyjemny zapach wprawi Twoich gości w dobry nastrój.  Produkt rekomendowany jest również jako odświeżacz do sal konferencyjnych oraz restauracji.

Odświeżacz powietrza w sprayu Tork

Oferujemy również wysokiej jakości i łatwy w obsłudze odświeżacz do powietrza Tork, który jest bardzo wydajny – z jednej butelki otrzymasz aż 300 dawek przyjemnego zapachu. W naszym sklepie dostępny jest w kilku przepięknych zapachach do wyboru: cytrusowy, owocowy lub kwiatowy. Pamiętaj, że odpowiednio dobrany zapach odgrywa niezwykle istotną rolę w ocenianiu firmy – podświadomie oceniamy hotel czy restaurację, w którym przyjemnie pachnie jako bardziej luksusowe. Ponadto aromatyzowane pomieszczenia utrwalają wizerunek Twojej marki w podświadomości klienta. Twoi goście będą więc chętniej wracać do Ciebie oraz polecać Twoją firmę innym.

Odświeżacz powietrza do firmy

Jeśli  zależy Ci na pozytywnych opiniach swoich klientów oraz rekomendacjach podstaw na profesjonalne odświeżacze powietrza. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą odświeżaczy i neutralizatorów powietrza, które z powodzeniem sprawdzą się do stosowania w pokojach hotelowych, restauracjach oraz łazienkach.

 

Producenci slick