Ręcznik w roli Tork Matic kontra ręcznik ZZ

W wielu ogólnodostępnych publicznych toaletach spotkać możemy popularne ręczniki w składce ZZ. Niestety wybór dozownika wraz z ręcznikami ZZ nie jest najlepszym rozwiązaniem. Dlatego dzisiaj chcemy rozwiać wszelkie wątpliwości i przedstawić inne, lepsze rozwiązanie. Lepsze nie znaczy jednak droższe, dlatego nie musisz obawiać się o firmowy budżet. Praktycznym i sprawdzonym przez wiele firm rozwiązaniem jest ręcznik w roli Tork H1 oraz dedykowany do niego dozownik Tork Matic. Czytaj dalej i sprawdź dlaczego!

 

Dozownik Tork Matic

Dozownik i ręcznik w składce ZZ

Wybierając dozownik na ręczniki ZZ do swojej łazienki niestety nie jesteś w stanie kontrolować zużycia (a raczej marnowania ręczników), ponieważ dozowniki na ręczniki ZZ nie posiadają wbudowanego hamulca, który mógłby uniemożliwić wypadanie papieru. A to powoduje po pierwsze bardzo duże straty, ponieważ wiele ręczników papierowych ląduje na podłodze, a finalnie w koszu na śmieci. Ponadto taki system nie gwarantuje w pełni higienicznie czystych ręczników, ponieważ nie ochrania bidny. Często również personel sprzątający próbuje ponowie włożyć leżące na podłodze brudne ręczniki do dozownika. 

Ciągłe wypadanie ręczników z podajników powoduje bark papieru w dozowniku oraz brak stałego dostępu do ręczników. Służby sprzątające mogą nie nadążyć z uzupełnianiem wkładów, a to może powodować rozczarowanie Twoich klientów. Rośnie więc zużycie papieru, co łączy się również z koniecznością przechowywaniem dużej ilości ręczników w magazynie. Przed zakupem pomyśl więc czy masz odpowiednio dużo miejsca w magazynie na przechowywanie kartonów z ręcznikami ZZ i czy nie lepiej przeznaczyć to miejsce na inne niezbędne przedmioty. Ręczniki ZZ chociaż są bardzo popularne nie są dobrym pomysłem jeśli zależy nam na ekonomicznym i praktycznym rozwiązaniu. Używanie dozownika oraz papieru do rąk w składce wiąże się z dużym zużyciem i stratami produktu, a więc i bałaganem w łazience. Jakie więc wybrać lepsze rozwiązanie? Już mówimy, odpowiednim i rozsądnym rozwiązaniem są ręczniki w roli Tork Matic H1.  

Ręczniki w roli Tork universal H1

Dlaczego ręcznik papierowy Tork Matic H1 jest lepszym rozwiązaniem? Ręczniki w roli Tork H1 zapewniają stały dostęp do higienicznie czystych ręczników. Specjalnie zaprojektowany dozownik uniemożliwia dozowanie nadmiernej ilości papieru do rąk – dozownik Tork Matic H1 dozuje papier listek po listku. To sprawia, że każdy pobiera jedynie niezbędną ilość ręcznika, nie musisz więc zaprzątać sobie głowy bałaganem w łazience czy dużym zużyciem produktu. Mniejsze zużycie produktu i kontrolowane dozowanie, oprócz niższych kosztów zakupu oznacza również mniejszy problem z przechowywaniem ręczników papierowych. Dlatego dozownik oraz papier w roli Tork H1 jest dobrym rozwiązaniem nawet w firmach z ograniczonym miejscem magazynowym. Kolejnym dużym plusem ręczników Tork H1 oraz dozowników Tork Matic jest dozowanie zawsze higienicznie czystego ręcznika, ponieważ dzięki podajnikowi Tork dotykasz tylko listka, którego używasz.

Jaki ręcznik w roli wybrać?

W naszym  sklepie znajdziesz papier w roli Tork Matic w różnej wielkości oraz w różnych kolorach, dzięki temu dopasujesz produkt do swojej firmy i swoich potrzeb. Często wybieranymi i polecanymi ręcznikami są: Tork Matic 290067, Tork 120059, Tork 120016, Tork 120067. Z wymienionymi wyżej ręcznikami doskonale sprawdzi się każdy dozownik Tork Elevation z oznaczeniem H1, szczególnie polecamy wytrzymały i elegancki biały dozownik Tork Matic 551000 lub automatyczny dozownik do ręczników w roli z bezdotykowym system dozowania papieru Tork 551100.  Dozowniki Tork Elevation to produkty wyróżniające się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym eleganckim designem. W naszym sklepie internetowym oferujemy dozowniki w różnych kształtach oraz w różnych kolorach, aby dopasować dozownik do stylu i kolorystyki łazienki. Do prestiżowych łazienek np. w salonach Spa, w restauracjach, w hotelach szczególnie polecamy dozowniki ze stali nierdzewnej np. 460001 Tork  lub eleganckie czarne dozowniki np. 551008 Tork, 551108 Tork. Natomiast np. do szkół, placówek medycznych polecamy stylowe białe dozowniki: 551100 Tork, 551000 Tork. Plusem dozowników Tork Elevation jest również bardzo łatwy montaż oraz szybkie i bezproblemowe wymienianie rolki. Samo dozowanie papieru jest także intuicyjne – wystarczy pociągnąć za odcinek papieru do rąk, a dozownik sam odetnie ręcznik we właściwym miejscu.

Już wiesz czym różni się powszechne wybierany ręcznik w składce ZZ od wysokie jakości ręczników w roli Tork Matic H1, dlatego jeszcze dziś zapoznaj się z ofertą internetowego sklepu e-higiena24.pl i wybierz odpowiedni dozownik oraz papier do rąk Tork Matic i ciesz się praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem w Twojej firmie.

 

Producenci slick