Ręczniki i dozowniki Tork Reflex M4 – więcej korzyści niż myślisz!

Poznaj innowacyjne dozowniki i ręczniki papierowe Tork Reflex i utrzymuj standardy higieny, obniżając koszty. Ten nowoczesny system doskonale sprawdzi się zarówno do wycierania powierzchni, jak i osuszania rąk. Sprawdź, dlaczego warto!

 

Tork Reflex


Innowacyjne dozowniki i ręczniki w roli Tork Reflex 

Przedstawiamy ręczniki papierowe oraz dozowniki centralnego dozowania Tork Reflex M4 – brzmi skomplikowanie? Już wyjaśniamy. Wszystkie dozowniki Tork dostępne w naszym sklepie internetowym e-higiena24.pl oznaczone są specjalnymi kodami typu T8, M2, S4 itd. Oznaczenia te pozwalają do dobór odpowiedniego wkładu do dozownika np. mdła, ręcznika, papieru. System M4, czyli właśnie papier i dozownik Tork Reflex jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań. Dozownik Tork centralnego dozowania to specjalnie zaprojektowany podajnik, z którego papier wyciągany jest ze środka rolki. Przed włożeniem wkładu do dozownika należy usunąć gilzę i przełożyć listek ze środka rolki przez dozownik. Chociaż może brzmieć to skomplikowanie – to wymiana ręcznika Tork Reflex jest bardzo prosta i  intuicyjna. Nie musisz więc obawiać się skomplikowanego systemu czy tracenia cennego czasu na wymianę roli. Dozownik oraz ręcznik Tork Reflex usprawnia i przyśpiesza pracę w każdej firmie – przemysłowej, gastronomicznej, usługowej czy produkcyjnej. Tork Reflex zapewnia stały i szybki dostęp do czyściwa. Dzięki temu Twoi pracownicy nie tracą cennego czasu i mogą skupić się na wykonywaniu swojej pracy.

Dozownik Tork Reflex dla Twojej firmy

Dozowniki do ręczników papierowych Tork Reflex wraz z  ręcznikami papierowymi Tork M4 przeznaczone są do profesjonalnych zastosowań w obrębie wycierania blatów, narzędzi, powierzchni, ale i mokrych rąk. Dlatego dozowniki Tork Reflex możesz używać zarówno w łazienkach, w kuchniach jak i w warsztatach. Dozowniki Reflex wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym wyglądem. Dostępne są w dwóch kolorach: białym Tork 473190 i turkusowym Tork 473180. Dodatkowo dozowniki na papier w roli pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu higieny oraz komfortu dla wszystkich korzystających z papieru, ponieważ dzięki dozownikowi dotykasz tylko odcinka, którego używasz. Dzięki temu minimalizujesz ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii. Pozwoli to również na zmniejszenie ilości zachorowań w Twojej firmie. Podajnik do papieru do rąk Reflex M4 oprócz eleganckiego wyglądu oraz funkcjonalności zapewnia również duże oszczędności, ponieważ podajniki dozują papier odcinek po odcinku, a to minimalizuje zużycia papieru. Dozowniki Tork Reflex pozwalają na ograniczenie zużycia produktu nawet o 37%, a więc pozwalają na redukcję kosztów i odpadów. W naszym sklepie znajdziesz również bardzo wygodny w użytkowaniu przenośny dozownik do papieru w roli. Mobilny dozownik Tork Reflex sprawdza się doskonale w miejscach, w których ważny jest szybki i łatwy dostęp do czyściwa oraz w mniejszych zakładach, w których nie masz miejsca na powieszenie dozownika na stałe.

Ręcznik Tork Reflex

Dobór właściwego dozownika to nie wszystko, aby w pełni cieszyć się dozownikiem Tork należy również dobrać odpowiedni wkłady do dozowników Tork Reflex. Ręcznik Reflex jest bardzo uniwersalny i wydajny, dlatego też jest powszechnie wybieranym produktem. Ręcznik papierowy w roli może być używany zarówno jako papier do wycierania rąk jak i czyściwo do średnich i mniejszych zabrudzeń. W naszej ofercie znajdziesz bardzo wydajne i mocne ręczniki Tork Reflex np. w kolorze niebieskim Tork 473480. Ręczniki te polecane są szczególnie do branży gastronomicznej, ponieważ są dopuszczone do kontaktu z żywnością, a dodatkowo niebieski odcień ręcznika ułatwia pracę w kuchni. Jeśli wolisz ręcznik w białym kolorze wybierz Tork 473242 – ten wyjątkowo uniwersalny papier doskonale sprawdzą się do podstawowych prac i wycierania rąk. Już teraz sprawdź produkty z linii Tork Reflex i postaw na sprawdzone rozwiązania, które przyniosą Twojemu biznesowi wiele korzyści.

 

Producenci slick