Rękawice nitrylowe – co to jest?

Rękawiczki nitrylowe są często wykorzystywanymi rękawiczkami w branży medycznej, w przemyśle, w branży motoryzacyjnej, w firmach sprzątających. Wysokiej jakości rękawiczki są niezbędnym zabezpieczeniem podczas pracy – minimalizują ryzyko podrażnienia, zarażenia czy zabrudzenia rąk. Rękawice nitrylowe wyróżniają się odpornością na ścieranie oraz rozdarcia. W naszym internetowym sklepie e-higiena24.pl oferujemy mocne rękawiczki nitrylowe.
 

Rękawiczki nitrylowe

Rękawiczki nitrylowe bezpudrowe

Jeśli szukasz właśnie idealnych rękawiczek do swojej firmy, pewnie zastanawiasz się – co to są rękawiczki nitrylowe, już wyjaśniamy. Nitryl jest inaczej zwany gumą butadienowo-akrylonitrylową (NBR), dzięki zastosowaniu tego właśnie materiału rękawice nitrylowe są doskonałą alternatywą do rękawiczek wykonanych z naturalnego tworzywa. Rękawiczki nitrylowe nie zawierają lateksu, dodatkowo zredukowana zawartość akceleratorów chemicznych w produkcie znacznie minimalizuje możliwość wystąpienia alergii typu IV. Dodatkowym plusem rękawiczek nitrylowych jest również uniwersalny kształt – pasują zarówno na prawą, jak i na lewą rękę, ponadto doskonale dopasowują się do kształtu dłoni.

Dzięki temu rękawiczki nitrylowe są powszechnie stosowane w zarówno w firmach przemysłowych, jak i w przemyśle rolnym, w salonach piękności, w firmach porządkowych oraz w gospodarstwach domowych. W naszym bogato wyposażonym sklepie znajdziesz najpopularniejsze modele rękawic – rękawiczki nitrylowe czarne, rękawiczki kolagenowe różowe oraz rękawiczki nitrylowe niebieskie. 

Rękawiczki nitrylowe – gdzie kupić?

Oferujemy szeroki wybór rękawiczek nitrylowych w różnych rozmiar i kolorach oraz o różnych właściwościach. Polecamy np. rękawice Nitrylex Collagen diagnostyczne Premium – które są często wybierane do branży medycznej, stomatologicznej, do salonów kosmetycznych, fryzjerskich oraz jako rękawiczki nitrylowe do żywności. Rękawice Nitrylex Collagen wyróżniają się wysoką jakością, dlatego skutecznie chronią przed wszelkimi zabrudzeniami, detergentami, cieczami.

Jednorazowe nitrylowe rękawiczki doskonale sprawdzają się równie podczas prac w warunkach wysokiego ryzyka np. podczas pracy z czynnikami biologicznymi, czy z urządzeniami pod napięciem. Rękawiczki nitrylowe kolagenowe dostępne są w oryginalnym, różowym kolorze w różnych rozmiarach. Ponadto rękawiczki nitrylowe kolagenowe sprawdzają się, nawet jeśli masz suche lub wrażliwe dłonie. Rękawiczki nitrylowe Nitrylex są więc odpowiednie również dla alergików.

Rękawiczki nitrylowe oferujemy również w czarnym oraz niebieskim kolorze. Tego typu rękawice doskonale sprawdzą się w gastronomii, zakładach przemysłowych czy salonach tatuażu czy gabinetach medycznych. 

Dodatkowym plusem rękawiczek z nitrylu jest teksturowana powierzchnia na końcach palców oraz praktyczne wykończenie mankietu – równolegle rolowany brzeg. Dla wygody oraz doskonałej ochrony oferujemy rękawiczki nitrylowe w różnych rozmiarach od XS do XL. Jeżeli więc szukasz – rękawic nitrylowych do kontaktu z żywnością, rękawiczek nitrylowych do warsztatu, do szpitala, przychodni, salonu kosmetycznego zapoznaj się z asortymentem w naszym sklepie internetowym e-higiena24.pl.

 

Producenci slick