Skuteczne i higieniczne mycie i wycieranie rąk z marką Tork

W przeciągu całego dnia myjemy ręce kilka, kilkanaście razy, dzieci od małego uczymy, aby po każdym wyjściu z toalety pamiętały o właściwej higienie rąk. Jednak czy zawsze dokładnie myjemy i wycieramy dłonie? I czy zawsze w łazience mamy dostęp do higienicznego mydła oraz do czystych i chłonnych ręczników papierowych do rąk? Pamiętajmy, że wycieranie rąk suchym, czystym ręcznikiem jest równie istotne jak dokładne umycie dłoni. Dlatego warto pomyśleć o zapewnieniu Twoim pracownikom czy klientom dostęp do środków czystości w toalecie.
 
Ręczniki do rąk Tork Matic H1

Po pierwsze higieniczne mydło do rąk

Wybierając dozownik oraz mydło do rąk do biura, zakładu pracy, szkoły, restauracji… warto wybrać mydło do dozownika Tork w zamkniętym systemie, ponieważ tylko takie mydło daje w 100% gwarancje, że do środka nie przedostaną się żadne bakterie. Polecamy często wybierane mydło w pianie do dozownika Tork 520501. W naszym sklepie online e-higiena24.pl znajdziesz również bogaty wybór dozowników do mydła w różnych kształtach oraz kolorach – aby z łatwością dopasować dozownik do stylu Twojej łazienki. Polecamy często wybierany dozownik na mydło w pianie Tork 561500 z linii Tork Elevation lub Tork 561608 bezdotykowy dozownik do mydła w pianie
 

Po drugie ręcznik papierowy do rąk w roli

Dokładne umycie rąk to dopiero połowa sukcesu. Pamiętajmy, że wilgotne środowisko to raj dla bakterii, a skuteczne wytarcie rąk ręcznikiem papierowym usuwa resztki zabrudzeń oraz bakterii. Dlatego ręczniki papierowe są polecane do użytku w publicznych toaletach, papier szybko i skutecznie osusza dłonie, dobrze wchłania wilgoć. Polecamy wygodny w użyciu oraz często wybierany ręcznik papierowy Tork Matic w systemie H1. Ręcznik do wytarcia rąk w roli to zawsze doskonały wybór, a ręczniki w roli Tork H1 wyróżniają się wysoką jakością oraz chłonnością, dlatego z pewnością pozytywnie zaskoczysz swoich klientów czy gości.
 

Jaki ręcznik papierowy wybrać?

Jednak ręcznik ręcznikowi nierówny. W wielu toaletach możemy spotkać ręczniki papierowe w tzw. składce ZZ. Ręczniki te często są luźno położone na blacie. Takie przechowywanie ręczników nie zapewni Ci czystego i higienicznego papieru. Dla komfortu o higieny Twoich pracowników oraz gości polecamy wysokiej jakości ręczniki papierowe w rolce Tork Matic. Ręczniki w roli wraz z odpowiednim dozownikiem są gwarancją czystych ręczników, a więc i czystych rąk. Dozownik Tork szczelnie ochrania rolkę, dzięki temu nie przedostają się do niej żadne zabrudzenia. Ponadto podajnik Tork wydziela pojedyncze odcinki papieru, możesz mieć więc pewność, że nikt inny przed Tobą nie dotykał ręcznika papierowego.
 
Często wybieranymi ręcznikami do rąk zarówno do firmy jak i do restauracji, szkół jest np. Tork 120067, Tork 120016, Tork 120059. Ręczniki Tork Matic H1 są tak powszechnie wybieranym produktem dzięki ich wysokiej jakości oraz chłonności. Dodatkowo ręczniki Tork H1 posiadają certyfikat Eu Ecolabel – są więc bezpieczne dla środowiska. Ręczniki w roli Tork Matic polecane są również do miejsc o dużym natężeniu ruchu np. na lotniskach, w szpitalach. Do takich miejsc szczególnie polecamy np. Tork Matic 120059, ponieważ rolka papieru ma aż 280 m, zapewni więc stały dostęp do papieru w każdej sytuacji.
 

Dozownik Tork Matic H1

Jeśli wybraliśmy już idealny dla nas ręcznik, teraz warto poświęcić chwilę aby dopasować odpowiedni dozownik na papier do rąk. W naszym sklepie online oferujemy np. wysokiej jakości i pięknie się prezentujący dozownik Tork Matic 551000, nowoczesny wygląd dozownika sprawia, iż pasuje on do wszystkich łazienek. Polecamy również elegancki czarny dozownik na ręczniki Tork Matic 551108 z sensorem Intuition oraz dozownik Tork Elevation 551108.
 
Zapoznaj się z bogatą ofertą sklepu internetowego e-higiena24.pl i wybierz szybko i wygodnie odpowiednie dla siebie produkty.
  

Producenci slick