Tork Matic, czyli bestsellerowy system ręczników w roli

Pojemnik na ręczniki papierowe powinien być prosty w obsłudze, funkcjonować bezproblemowo, umożliwiać personelowi efektywne sprzątanie, a gościom zapewnić poczucie komfortu. Wszystkie te cechy spełnia dozownik Tork Matic – pozwala mieć wszystko pod kontrolą, zmniejsza czas pracy i zużycie ręczników papierowych oraz gwarantuje higieniczne korzystanie z papieru.

 

Dozownik do ręczników w roli Tork Matic. Poznaj linię Tork Elevation i Tork Image Design

Zależy Ci na prostym i funkcjonalnym dozowniku? Chcesz, aby dozownik zapewniał Twojemu personelowi szybkie i efektywne sprzątanie? Tork Matic H1 to niesamowicie intuicyjny i łatwy w obsłudze zarówno dla pracowników, jak i klientów dozownik. Jest pojemny i wydajny, dzięki czemu personel sprzątający poświęci mniej czasu na wymianę rolki, a obchód zajmie tylko tyle czasu, ile powinien. Dozownik Tork Matic dostępny jest w wersji manualnej i elektronicznej oraz w dwóch liniach – wykonanej z ABSu Tork Elevation oraz w wysokiej jakości stali nierdzewnej Tork Image Design. Linię produktów Tork Elevation wyróżnia unikalne, jednolite wzornictwo utrzymane w nowoczesnym stylu. Dozowniki dostępne są w dwóch podstawowych kolorach: białym i czarnym, dzięki czemu z łatwością dobierzesz model pasujący do wystroju swojej łazienki. Szukasz oryginalnych i stylowych dozowników? Produkty z serii Tork Image Design to niesamowicie eleganckie dozowniki, które doskonale pasują do miejsc, w których liczy się wywarcie wrażenia i podkreślenie prestiżu firmy.

Dozownik Tork Matic H1 w wersji manualnej czy elektronicznej?

Podajnik do ręczników papierowych Tork H1 w wersji manualnej doskonale sprawdzi się w toaletach o dużym natężeniu ruchu, w których ważny jest komfort. To dobry wybór, gdy chcesz zapewnić swoim gościom higieniczne warunki i łatwą obsługę, a przy tym obniżyć koszty zużycia artykułów higienicznych. Innowacyjny system pozwala na dozowanie papieru odcinek po odcinku, dzięki temu goście biorą tyle ręczników, ile rzeczywiście potrzebują, a Ty obniżasz koszty. Dozownik Tork Matic posiada również wbudowany wskaźnik zużycia wkładu. Wskaźnik zmienia się z zielonego na czerwony w miarę zużycia papieru, przypominając personelowi sprzątającemu o wyczerpaniu się papieru.

Gdy higiena odgrywa kluczową rolę w Twoim obiekcie i zależy Ci na ograniczeniu krzyżowego przenoszenia bakterii postaw na dozownik do ręczników w roli Tork Matic z sensorem Intuition. Podajnik posiada tryb uśpienia, co przedłuża żywotność baterii, a sterowanie dotykowe ułatwia napełnianie i regulację. Dozownik może działać w trybie włączonego i wyłączonego sensora i umożliwia ustawienie długości odcinka, co pozwala na jeszcze większe kontrolowanie dozowania papieru. Dodatkowo pojemnik na ręczniki  Tork Matic z sensorem posiada wskaźnik zużycia ręczników papierowych i wskaźnik zużycia baterii, co ułatwi Twojemu personelowi sprzątającemu uzupełnianie wkładów i zagwarantuje ciągłość pracy dozownika. Dostępny jest zarówno w linii Tork Elevation w kolorze białym oraz czarnym, jak w i linii Tork Image Design w wersji ze stali nierdzennej, która pasuje do nowoczesnych i luksusowych wnętrz.

Ręczniki w roli Tork Matic dostosowane do Twoich potrzeb

W naszym sklepie internetowym e-higiena24.pl znajdziesz szeroki wybór ręczników w roli Tork Matic, które pasują do dozowników oznaczonych tym samym symbolem. Oferujemy zarówno ekstra miękkie i miękkie ręczniki w roli (Tork 120016, Tork 290067), jak i uniwersalne, jednowarstwowe ręczniki do rąk z serii Tork Universal H1 (Tork 120059). Nie wiesz jaki ręcznik papierowy wybrać? Postaw na ekstra miękki lub miękki ręcznik w roli, jeśli chcesz zapewnić swoim gościom komfort użytkowania. Gdy zależy Ci na jeszcze większej wydajności i maksymalnym obniżeniu czasu wymiany rolki, postaw na ekstra długi ręcznik w roli Tork 120059 z serii Tork Universal H1, który ma aż 280 metrów!

Nie czekaj już teraz sprawdź dostępne w naszym sklepie online dozowniki i ręczniki papierowe Tork Matic. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które redukują koszty, minimalizują czas obsługi, a jednocześnie gwarantują wysoki poziom higieny i zapewniają poczucie komfortu.

Producenci slick