Tork Matic, czyli idealny ręcznik i dozownik do łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu

Wybór papieru do rąk wydaje się łatwy i nieistotny – jednak obecnie znajdziemy bardzo dużo różnych produktów dopasowanych do potrzeb każdej firmy. Dobrze dopasowany produkt może przynieść oszczędności oraz pozytywnie wpłynąć na wykonywaną prace Twoich pracowników i zadowolenie Twoich klientów. Jeśli zastanawiasz się jaki ręcznik papierowy oraz podajnik na papier wybrać do łazienek dużym natężeniu już teraz sprawdź nasze propozycje.

 

Tork Matic

Pojemne dozowniki i niezawodne ręczniki Tork Matic

Produkty Tork Matic H1 doskonale sprawdzą się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu – w przychodniach,  przychodniach, w szkołach, w biurowcach czy w restauracjach. Ręczniki Tork Matic są bardzo chłonne i wytrzymałe dlatego doskonale sprawdzają się zarówno w toaletach jak i w kuchniach czy zapleczach socjalnych. Do miejsc o dużym natężeniu ruchu szczególnie sprawdzi się ręcznik Tork Matic 120059 – długa, 280 m rolka zapewni stały dostęp do papieru do rąk, co oznacza jeszcze rzadsze uzupełnianie dozownika. W naszym sklepie online e-higiena24.pl znajdziesz nie tylko ręczniki w roli, ale również odpowiednie dozowniki do wybranego papieru do rąk Tork Matic H1. Połączenie dozownika i właściwego ręcznika jest optymalnym rozwiązaniem, ponieważ dozownik perfekcyjnie ochrania ręcznik papierowy w roli przed wszelkimi zabrudzeniami. Niestety nie wszyscy o tym pamiętają i często ręczniki są przechowywane w niehigienicznych warunkach. Nagromadzone na ręczniku bakterie podczas osuszania rąk trafiają na nasze dłonie. Aby uniknąć takiej sytuacji warto zainwestować w dobre dozowniki Tork, np. w systemie H1. Ich zaletą jest również to, że wydzielają papier odcinek po odcinku – dzięki temu redukują zużycie ręczników i pozwalają uniknąć rozrzuconego nadmiaru papieru na podłodze.

Jak dobrać odpowiedni ręcznik do dozownika Tork Matic H1?

System H1 to specjalne oznakowanie zarówno dozowników Tork jak i pasujących do nich ręczników – oznaczenie to podpowiada jaki ręcznik wybrać. System oznaczeń Tork sprawia, że zawsze dobierzesz odpowiedni ręcznik do dozownika. Dlatego jeśli masz dozownik z symbolem H1 to spokojnie możesz wybrać np. ręczniki: Tork Matic 120059, Tork Matic 290068, Tork Matic 120067. Do prestiżowych miejsc tj. restauracje, salony kosmetyczne, gabinety SPA, doskonale sprawdzi się ręcznik do rąk Tork Matic Premium 120016. Ten dwuwarstwowy delikatny i bardzo chłonny ręcznik zapewnia komfort użytkowania oraz wysoką chłonność i wydajność.

Tork Wrocław – sklep online

W naszym bogato wyposażonym sklepie internetowym e-higiena24.pl znajdziesz szeroki wybór artykułów higienicznych, w tym wszystkie ręczniki w roli Tork Matic H1 oraz dozowniki w tym samym systemie. Sprawdź!

Producenci slick