W jaki sposób hotel może być eko? Poznaj produkty Lucart Econatural

Pokaż swoim gościom, że są w naprawdę wyjątkowym miejscu wybierając ekologiczne produkty Lucart Econatural. Postaw na produkty w 100% ekologiczne, które doskonale pasują do pomieszczeń o wysokim standardzie i występują w naturalnym, przyjemnym dla oka kolorze Caffe Late. Sprawdź, dlaczego warto i powiększ grono swoich wiernych Klientów!

 

lucarte econatural

 

Lucart econatural

Lucart econatural to innowacyjna linia produktów uzyskanych, dzięki przetworzeniu kartonów po napojach. To w 100% ekologiczne produkty o wyjątkowej wydajności. W skład linii Econatural wchodzą zarówno ręczniki papierowe w roli, papiery toaletowe, chusteczki higieniczne, a także podkłady medyczne. Wszystkie produkty Lucart econatural powstały z Fiberpacku, czyli surowca uzyskanego z przetworzonych włókien celulozowych zawartych w kartonowych opakowaniach po napojach. Surowiec Fiberpack to ekologiczny i technologiczny przełom dla środowiska. Po oddzieleniu włóknien celululozowych, polietyn i aluminium zawarte w kartonach po napojach są ponownie wykorzystywane do tworzenia nowych produktów. Wybierając produkty Lucart econatural wybierasz w 100% ekologiczne rozwiązania. Produkty Lucart eco natural pozytywnie wpływają na środowisko naturalne dając nowe życie surowcom, które trafiłby na wysypisko. Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób hotel może być bardziej eko, odpowiedź jest prosta. Zamiast tradycyjnego papieru toaletowego i ręczników papierowych z celulozy, wybierz ekologiczny papier i ręcznik z Fiberpacku. Wybierając ekologiczny papier zapobiegasz wycinaniu drzew i przyczynisz się do redukcji CO2 do atmosfery.

Lucart papier. Twój hotel może być naprawdę eko!

Stosując ekologiczny papier Lucart econatural otrzymujesz certyfikat ochronny środowiska, który pokazuje Twój wkład w środowisko naturalne. W certyfikacie wyszczególniona jest liczba przetworzonych kartonów po napojach, liczba ocalonych drzew przy stosowaniu papierów wykonanych surowca Fiberpack zamiast z czystej celulozy oraz informacje o redukcji emisji CO2 do atmosfery. Taki certyfikat możesz powiesić np. na korytarzu, w pokojach hotelowych czy umieścić na stronie internetowej. Oprócz certyfikatu, który otrzymasz od firmy Lucart, możesz informować swoich gości o proekologicznej postawie Twojego obiektu poprzez różnego typu zawieszki, naklejki na lustro lub ścianę czy stojaczki informujące gości o wartościach hotelu.

Dlaczego warto postawić na produkty eco natural w hotelu?

Właściwości włókien celulozowych z kartonów po napojach pozwalają na uzyskanie papieru o porównywanych parametrach jak z celulozy. Papier ekologiczny posiada typowy jasnobrązowy kolor – Cafee Late, który wynika z użycia niewybielonych włókien celulozowych zawartych w kartonowych opakowaniach po napojach, co podkreśla dodatkowo nie tylko wartości ekologiczne, ale także estetyczne. Charakterystyczny kolor Cafee Late pasuje do pomieszczeń o wysokim standardzie. Doskonale sprawdzi się więc w prestiżowych hotelach. Wybierając papier econatural masz pewność, że dajesz swoim Klientom wysokiej jakości, sprawdzone produkty i pokazujesz, że są w naprawdę wyjątkowym miejscu. Papier eko natural jest miękki i przyjemny w dotyku oraz posiada ekologiczny znak jakości Ecolabel, który gwarantuje zgodność ze ścisłymi kryteriami ochrony środowiska. Dodatkowo dzięki Twojemu realnemu zaangażowaniu w ochronę środowiska, które zostanie poparte certyfikatami rośnie pozycja Twojego obiektu jako hotelu. W 100% ekologiczne produkty i Twoje zaangażowanie w budowanie wyjątkowego miejsca to najlepszy sposób, aby hotel był eko. 
 

Lucart produkty

Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z naszą ofertą ekologicznych ręczników papierowych i papieru toaletowego marki Lucart z linii econatural i postaw na najlepsze rozwiązania eko dla Twojego obiektu. Dzięki silnym, nieosłabionym włóknom celulozowym produkty Lucart są niesamowicie chłonne i wydajne, co redukuje również zużycie papieru. Stosowanie ich z dozownikami do papieru econatural możesz zyskać dodatkowe oszczędności. Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z produktami Lucart econatural i wybierz odpowiednie rozwiązanie.

Lucart papier toaletowy:
– centralnie dozowany Lucart econatural l one mini 812170
– w roli do dozownika z mechanizmem Lucart econatural 812179

Lucart ręczniki papierowe:
– centralnie dozowane Lucart econatural l one maxi 852277
– w roli do dozownika z mechanizem Lucart econatural 861059E 

 

Producenci slick