Chemia profesjonalna Clinex. Poznaj markę!

Szukasz linii profesjonalnych i skutecznych produktów do utrzymania czystości w dobrej cenie. Poznaj markę Clinex i postaw na sprawdzoną chemię profesjonalną dla sektora HoReCa, firm sprzątających i przemysłu.

 

Chemia profesjonalna


Chemia profesjonalna Clinex. Dlaczego warto?

Chemia profesjonalna Clinex jest chętnie wykorzystywana w wielu branżach. Idealnie sprawdza się do utrzymania czystości w zakładach przemysłowych, halach produkcyjnych, placówkach medycznych, hotelach, gastronomii, warsztatach samochodowych, branży usługowej, halach sportowych itp. To, co wyróżnia tę markę to przede wszystkim wysoka jakość, atrakcyjna cena i bogata oferta. Marka Clinex oferuje profesjonalne rozwiązania do ręcznego i maszynowego mycia podłóg, chemię do gastronomii, preparaty do czyszczenia powierzchni zmywalnych i urządzeń, preparaty do zabezpieczania posadzek, utrzymania czy czystości w sanitariatach. W ofercie marki Clinex znajdziesz zarówno produkty do codziennej pielęgnacji i czyszczenia podłóg, mebli i sprzętów oraz bardziej specjalistyczne preparaty do gruntowego sprzątania. Na uwagę zasługują także uniwersalne płyny do dezynfekcji o szerokim spektrum działania, które gwarantują skuteczne i bezpieczne usuwanie bakterii, grzybów i wirusów.

Odświeżacze powietrza, które utrzymują się w pomieszczeniu nawet do 3 dni!

Uzupełnienie oferty stanowi bogata linia odświeżaczy powietrza i preparatów do neutralizacji zapachów całkowicie nieszkodliwych dla środowiska, ludzi i zwierząt. Ciekawym rozwiązaniem są odświeżacze powietrza bez alergenów oraz mocno skoncentrowane zapachy utrzymujące się do nawet 3 dni. Wysoce skoncentrowane odświeżacze powietrza Clinex Scent są unikalnymi produktami i znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach (biurach, strefach dla palących, toaletach). Marka proponuje unikalne odświeżacze na bazie olejku o oryginalnych nutach zapachowych. W ofercie znajdziesz intrygujące zapachy, takie jak: Magiczna noc, Słoneczny dzień, Hawajska wanilia, Tasmański czar, Alpejska łąka, Egejski owoc oraz Paryski wdzięk. Odświeżacze z linii Clinex Scent posiadają także właściwości neutralizujące nieprzyjemne zapachy, co sprawia, że doskonale sprawdzą się w toaletach publicznych, np. w szkołach, teatrach, kinach czy lotniskach. 

Chemia profesjonalna. Postaw na odpowiednie rozwiązania!

Utrzymanie czystości wymaga odpowiednio dobranych środków, dlatego w asortymencie marki Clinex znajdują się produkty dopasowane do konkretnego typu powierzchni. W ofercie znajdziemy m.in. rozwiązania do drewna, glazury, granitu, gresu, kamienia, marmuru, płytek ceramicznych, linoleum, podłóg sportowych czy posadzek antypoślizgowych, okien i ram, PCV, powierzchni wykonanych z plastiku, stali nierdzewnej, szkła, odpływów kanalizacyjnych, urządzeń kuchennych. Wybierz rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb i już teraz przetestuj chemię profesjonalną Clinex. Wszystkie produkty marki Clinex znajdziesz tutaj: chemia profesjonalna Clinex

 

Producenci slick