Poradniki

Płyn do mycia podłóg

Piękna, zadbana podłoga jest niezwykle ważnym elementem każdego domu, biura, szkoły, zakładu pracy, urzędu, restauracji.

Jaka chemia sprawdzi się do czyszczenia muszli sedesowej i jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów?

mycie okien bez polerowania

Porządek, czyste okna bez wątpienia są ważne, jeśli zależy nam na dobrym wizerunku naszej firmy. Szczególnie jeśli każdego dnia zapraszamy gości, klientów.

Sprzątanie łazienki

Produkty Clinex są chętnie wykorzystywane w wielu branżach. Doskonale sprawdzą do utrzymania czystości w restauracjach, hotelach, szkołach, biurach i budynkach użyteczności publicznych.

Kosz na śmieci 5l

Kosz na śmieci jest niezbędny w każdej firmie. Potrzebujemy go zarówno w łazience, w kuchni, na korytarzu czy w pokojach biurowych.

Dyspenser do serwetek

Dobre restauracje, bary to oczywiście pyszne jedzenie, aromatyczna kawa, miła obsługa. Jednak nie tylko – o pozytywnej opinii decyduje także czystość i dostępne artykuły higieniczne.

Preparaty do mycia dłoni

15 października obchodzimy Światowy Dzień Mycia Rąk – chyba nigdy dotychczas nie był on tak ważny i znaczący, jak w tym roku.

Płyn do dezynfekcji rąk Tork

Płyn do dezynfekcji rąk Tork 420110 jest już dostępny pod nowym numerem produktu. Nowy kod to 420118.  

Dozownik mydła Tork

Aby zachować najwyższy poziom higieny w ogólnodostępnych toaletach, należy pomyśleć w pierwszej kolejności oczywiście o higienicznych, wysokiej jakości mydłach do dozowników.

Dozowniki na ręczniki papierowe w rolce

Jeśli właśnie wyposażasz swoją firmową łazienkę, pewnie zadałeś sobie pytanie – czy dozowniki na papier do rąk są mi potrzebne i po co tak naprawdę są dozowniki.

Dozowniki na ręczniki papierowe

Z pewnością każdy z nas wie, że zachowanie wysokiego poziomu higieny jest obecnie niezwykle istotne. Częste, dokładne mycie i dezynfekowanie rąk pozwala na uniknięcie wielu chorób, wirusów.

Dozowniki na ręczniki papierowe

Każdy z nas na pewno doskonale zdaje sobie sprawę, że aby uniknąć wielu chorób, bakterii, wirusów należy często być ręce.

Strony

Producenci slick