Poradniki

Tork sklep internetowy

Artykuły higieniczne marki Tork są niesamowicie popularne w każdym segmencie rynku. Wpływ na to ma przede wszystkim wysoka jakość produktów i szeroki wybór artykułów higienicznych.

Kosz na śmieci Tork Wrocław

Kosze na odpady są niezbędnym elementem w biurze, łazience, w hotelu, w kuchni, zakładzie pracy. Odpowiednio rozstawione kosze na śmieci pozwalają na zachowanie porządku w każdym pomieszczeniu.

Dozowniki Tork do łazienki

Marka Tork od wielu lat jest zaangażowana w poprawę higieny w różnych segmentach rynku.

Ręczniki Tork

Ręczniki Tork są chętnie wybierane przez wiele firm, zakładów pracy, restauracji, szkół…  W czym więc tkwi sekret ręczników Tork?

Tork Smart One dozownik do papieru toaletowego

Mniejsze zużycie papieru toaletowego, rzadsze uzupełnianie dozowników i większa liczba obsłużonych osób w toaletach publicznych. To możliwie z systemem Tork Smart One.

Płyn do dezynfekcji rąk Tork

Wszyscy wiemy, że mycie rąk jest podstawową czynnością higieniczną. Już małe dzieci uczy się, że po każdym wyjściu z toalety, przed posiłkiem należy dokładnie umyć rączki.

WYPOSAŻENIE TOALETY PUBLICZNEJ

Utrzymanie porządku i higieny w łazience publicznej to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli nie posiadamy odpowiedniego sprzętu.

Czyściwo przemysłowe Tork Wrocław

W firmach przemysłowych, produkcyjnych dobór odpowiedniego czyściwa jest niezwykle istotny, chociaż często wybór ten jest przypadkowy i nieprzemyślany.

Tork mydło do resturacji

Jeśli prowadzisz restaurację, kawiarnię, bar Twoi goście dają Ci ogromny kredyt zaufania –  ufają, iż przyrządzone posiłki oraz napoje są dla nich bezpieczne, a przechowywane produkty zawsze zdro

dozownik do mydła czarny

Jak przygotować toaletę tak, aby wywierała najlepsze wrażenie na klientach? Przede wszystkim wybierając łatwe w obsłudze, higieniczne i funkcjonalne rozwiązania.

Dozowniki Tork Wrocław

Łazienka ogólnodostępna to miejsce, w którym wysoki poziom higieny to kwestia bezdyskusyjna.

Dozownik do mydła Tork

Do mycia rąk warto wybierać produkty o odpowiednim pH, przetestowane dermatologicznie i zapewniające higieniczne mycie dłoni.

Strony

Producenci slick