Dozowniki do mydła - jak wybrać odpowiedni?

Opublikowano: 01-06-2022

Dozowniki do mydła i do płynu dezynfekcyjnego to najważniejsze akcesorium w miejscach użyteczności publicznej. W sklepach, galeriach, firmach, halach sportowych, basenach, w biurach a nawet w łazienkach domowych niebezpieczne drobnoustroje i zarazki czają się zagrażając naszemu zdrowiu. Aby zminimalizować ryzyko wniknięcia bakterii i wirusów do organizmu, należy dokładnie myć ręce. Warto jednak zastanowić się, jaki dyspenser jest nam potrzebny. Powinien on być higieniczny, funkcjonalny i estetyczny. Na rynku istnieje wiele marek, nie każda firma jednak gwarantuje jakość, którą oczekujemy. Na stronie e-higiena24.pl rekomendujemy sprawdzone produkty, a wśród nich z pewnością znajdują się dozowniki do mydła. Najpopularniejszy w rankingu jest profesjonalny dozownik mydła Tork.

Ręczniki papierowe w biurze – nieoczywiste zastosowania

Opublikowano: 31-05-2022

Profesjonalne ręczniki papierowe zapewniają szybkie i skuteczne osuszenie rąk, a do tego są niesamowicie higieniczne. Stosowane z dozownikiem chronią przed krzyżowym przenoszeniem bakterii, co jest szczególnie ważne, gdy z łazienki korzysta wiele osób. W tym artykule podpowiadamy jakie rodzaje ręczników papierowych sprawdzą się w biurze.

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych środków czystości?

Opublikowano: 30-05-2022

Dbanie o higienę i porządek stanowi codzienny element naszego życia, zarówno prywatnego jak i zawodowego. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności wiadomym jest, iż zachowanie czystości oraz sterylności ma kluczowy wpływ na wizerunek firmy. Wiadomym jest też, że praca w warunkach gdzie zachowana jest czystość jest milsza i bardziej wydajna. Osiągnąć powyższe gwarantują profesjonalne środki czystości oraz niezbędne akcesoria do sprzątania.

Jak oszczędzać w firmie wybierając artykuły higieniczne?

Opublikowano: 06-05-2022

Rosnące ceny sprawiają, że coraz więcej firm chce ograniczyć koszty obecnie używanych artykułów higienicznych. Oszczędzanie w firmie często rozpoczyna się od poszukiwania zamienników, co nie zawsze kończy się sukcesem. Często tańsze produkty nie spełniają swoich podstawowych zadań, są mało wydajne, słabej jakości przez co finalnie zużywamy ich więcej. Jak ograniczyć koszty wybierając artykuły higieniczne? Wystarczy postawić na odpowiednie produkty, które zapobiegną niepotrzebnym stratom i zmniejszą zużycie.

Środki do mycia przemysłowego – jakie wybrać do firmy?

Opublikowano: 25-04-2022

Utrzymanie czystości w obiektach użyteczności publicznej, w biurach, w halach i w magazynach jest niezwykle istotne dla zachowania prestiżu firmy w myśl przysłowia „Jak nas widzą tak nas piszą”. W artykule chcemy zwrócić uwagę na możliwości jakie obecnie panują na współczesnym rynku cleaningowym.

Gdzie można wykorzystać ręczniki papierowe oraz czyściwa?

Opublikowano: 25-04-2022

Czyściwa oraz ręczniki papierowe stanowią niezbędny element funkcjonowania wszystkich instytucji, niezależnie od zakresu prowadzonej działalności. W firmach, gdzie priorytetem są higieniczne, ekonomiczne rozwiązania, użycie ręczników papierowych oraz czyściw przemysłowych, zamiast ręczników oraz szmat wielorazowego użytku, stanowi jedyne rozsądne rozwiązanie. Niniejsza publikacja pozwoli poznać i wybrać odpowiednie dla profilu działalności artykuły higieniczne.

Jak walczyć z alergenami w biurze?

Opublikowano: 30-03-2022

W przypadku, kiedy alergia utrudnia nam funkcjonowanie w pracy, warto zastanowić się jak wyeliminować wrogie czynniki z otoczenia w miejscu wykonywania obowiązków służbowych. W sklepie internetowym e-higiena24.pl dostępne są profesjonalne środki czystości, produkty do dezynfekcji, ściereczki do usuwania kurzu i odświeżacze powietrza, które znakomicie pomogą okiełznać szkodliwe cząstki kurzu, wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby i pyłki - niezwykle groźne nie tylko dla alergików.

Rodzaje suszarek do rąk

Opublikowano: 29-03-2022

Suszarki do rąk cieszą się dużą popularnością w łazienkach ogólnodostępnych. Coraz więcej modeli wyróżnia się wysoką wydajnością, niskim zużyciem energii oraz podnosi poziom higieny, chroniąc przed gromadzeniem się bakterii i drobnoustrojów. W tym artykule sprawdzamy czym różnią się od siebie dostępne na rynku suszarki do rąk oraz podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając automatyczną suszarkę do łazienki publicznej.

W co powinna być wyposażona biurowa toaleta?

Opublikowano: 25-03-2022

Toaleta biurowa to miejsce publiczne, w którym oprócz czystości dużą rolę odgrywa komfort i estetyka. Wyposażenie toalety winno być zatem nie tylko stylowe i harmonijne z pozostałą częścią biura ale również urządzone w sposób ułatwiający zachowanie porządku i higieny.

Do czego służą poszczególne rodzaje rękawiczek jednorazowych?

Opublikowano: 22-03-2022

Jak wybrać odpowiednie rękawiczki jednorazowe aby spełniały swoją funkcję oraz nasze oczekiwania? Jakie obecnie na rynku występują rodzaje rękawiczek jednorazowych oraz który rodzaj sprawdzi się najlepiej do konkretnej czynności? Ponieważ rękawiczki jednorazowe stały się obecnie elementem stale towarzyszącym w naszym życiu warto wiedzieć w jakich okolicznościach jaki rodzaj najlepiej zda nam egzamin.

Na co zwrócić uwagę segregując śmieci?

Opublikowano: 16-03-2022

Segregacja śmieci stała się naturalnym zachowaniem w większości miejsc publicznych. Grupujemy surowce w zakładach pracy, biurach, hotelach, galeriach handlowych, szkołach. Wielu z nas zaczęło segregować odpady we własnych domach. W XXI wieku świadomość ekologiczna jest coraz większa i zdajemy sobie sprawę z korzyści płynących z segregowania śmieci, znamy konsekwencje dla planety jeśli nie podejdziemy do tematu z powagą. Nie zawsze wiemy jak korzystać ze specjalnych pojemników dedykowanych dla produktów do recyklingu. Odpowiednie przygotowanie resztek przed wyrzuceniem jest tak samo istotne co wybranie koszy do segregacji. Pamiętajmy o wypłukaniu słoików, wylaniu pozostałości soku z kartonu itd. Zwracajmy szczególną uwagę na kolory koszy, które są kluczem do segregacji śmieci.
 

Czyszczenie toalety: Jak czyścić muszlę klozetową

Opublikowano: 13-07-2021

Jaka chemia sprawdzi się do czyszczenia muszli sedesowej i jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów? Co stosować jako odświeżacz do muszli klozetowej i czym odświeżać toaletę, aby przyjemny zapach utrzymywał się w toalecie nawet przez 30 dni? W tym artykule znajdziesz produkty, które doskonale sprawdzą się do czyszczenia muszli sedesowej oraz jako odświeżacz powietrza do łazienki.