Poradniki

Dozownik na mydło z czujnikiem ruchu

Łazienki ogólnodostępne powinny być przede wszystkim funkcjonalne i zapewniać w 100% higieniczne i komfortowe warunki, jednak estetyka i nowoczesny design są równie istotne.

Płyn do dezynfekcji rąk - gdzie kupić

Zastanawiasz się jakie pojemniki na mydło i dezynfekcję sprawdzą się w gabinecie lekarskim? Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Zależy Ci na higienicznych dozownikach?

Ręczniki papierowe do podajnika

Bez wątpienia obecnie coraz więcej i coraz częściej mówi się o higienie, o częstym i dokładnym myciu dłoni, o dokładnym osuszaniu rąk.

Rękawiczki foliowe 100 szt.

Obecnie każdy z nas stara się jak najbardziej ograniczyć bezpośrednie kontakty z nieznajomymi, staramy się każdego dnia dbać o bezpieczeństwo nasze, naszych pracowników, naszych klientów, czy gości.

rękawiczki ochronne jednorazowe

Jeszcze do niedawna rękawiczki jednorazowe nosili tylko lekarze, kucharze podczas wykonywania codziennych czynności związanych z ich pracą, obecnie rękawiczki ochronne jednorazowe towarzyszą nam niema

Rękawiczki nitrylowe

Odpowiednio dobrane rękawiczki nitrylowe chronią przed rozprzestrzenianiem się bakterii i wirusów. Jednak, aby zapewniały nam jak największe bezpieczeństwo musimy pamiętać o kilku zasadach.

Które rękawiczki lepsze winylowe czy nitrylowe

Obecnie widok osób robiących zakupy, czy spacerujących po parku, w rękawiczkach nie jest czymś nadzwyczajnym.

Rękawiczki nitrylowe niebieskie

Rękawiczki nitrylowe niebieskie Nitrylex basic doskonale sprawdzą się w gabinetach weterynaryjnych, salonach kosmetycznych i fryzjerskich oraz w przemyśle.

neutralizator zapachów powietrza

Przyjemny, świeży zapach w miejscu pracy, w sklepie, w hotelu niewątpliwie pozytywnie nastraja  zarówno pracowników, jak i klientów czy gości.

Dozownik do mydła bezdotykowy

Dozowniki bezdotykowe cieszą się coraz większą popularnością.

Mydło do rąk Tork

Każdy z nas na pewno zdaje sobie sprawę, jak taka podstawowa czynność, jak mycie rąk wpływa na nasze zdrowie. Szczególnie w obecnych czasach.

Automatyczny pojemnik na ręczniki papierowe

Chyba nikt obecnie nie ma wątpliwości, iż czyste dłonie są podstawą naszego zdrowia.

Strony

Producenci slick