Poradniki

Dozowniki Tork do łazienki

Marka Tork od wielu lat jest zaangażowana w poprawę higieny w różnych segmentach rynku.

Ręczniki Tork

Ręczniki Tork są chętnie wybierane przez wiele firm, zakładów pracy, restauracji, szkół…  W czym więc tkwi sekret ręczników Tork?

Tork Smart One dozownik do papieru toaletowego

Mniejsze zużycie papieru toaletowego, rzadsze uzupełnianie dozowników i większa liczba obsłużonych osób w toaletach publicznych. To możliwie z systemem Tork Smart One.

Płyn do dezynfekcji rąk Tork

Wszyscy wiemy, że mycie rąk jest podstawową czynnością higieniczną. Już małe dzieci uczy się, że po każdym wyjściu z toalety, przed posiłkiem należy dokładnie umyć rączki.

WYPOSAŻENIE TOALETY PUBLICZNEJ

Utrzymanie porządku i higieny w łazience publicznej to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli nie posiadamy odpowiedniego sprzętu.

Czyściwo przemysłowe Tork Wrocław

W firmach przemysłowych, produkcyjnych dobór odpowiedniego czyściwa jest niezwykle istotny, chociaż często wybór ten jest przypadkowy i nieprzemyślany.

Tork mydło do resturacji

Jeśli prowadzisz restaurację, kawiarnię, bar Twoi goście dają Ci ogromny kredyt zaufania –  ufają, iż przyrządzone posiłki oraz napoje są dla nich bezpieczne, a przechowywane produkty zawsze zdro

dozownik do mydła czarny

Jak przygotować toaletę tak, aby wywierała najlepsze wrażenie na klientach? Przede wszystkim wybierając łatwe w obsłudze, higieniczne i funkcjonalne rozwiązania.

Dozowniki Tork Wrocław

Łazienka ogólnodostępna to miejsce, w którym wysoki poziom higieny to kwestia bezdyskusyjna.

Dozownik do mydła Tork

Do mycia rąk warto wybierać produkty o odpowiednim pH, przetestowane dermatologicznie i zapewniające higieniczne mycie dłoni.

Mydła i produkty do dezynfekcji rąk Tork

15 października obchodzimy Światowy Dzień Mycia Rąk. Mimo rosnącej świadomości wpływu higieny rąk na zdrowie, nadal sporo osób nie przykłada do tego niej wiele uwagi.

Czyściwo przemysłowe Tork Wrocław

Odpowiednie czyściwo ułatwia i przyśpiesza pracę w każdej firmie, zakładzie czy warsztacie.

Strony

Producenci slick