Czyszczenie toalety: Jak czyścić muszlę klozetową

Opublikowano: 13-07-2021

Jaka chemia sprawdzi się do czyszczenia muszli sedesowej i jak pozbyć się nieprzyjemnych zapachów? Co stosować jako odświeżacz do muszli klozetowej i czym odświeżać toaletę, aby przyjemny zapach utrzymywał się w toalecie nawet przez 30 dni? W tym artykule znajdziesz produkty, które doskonale sprawdzą się do czyszczenia muszli sedesowej oraz jako odświeżacz powietrza do łazienki.
 

Co do mycia podłóg wybrać?

Opublikowano: 13-07-2021

Piękna, zadbana podłoga jest niezwykle ważnym elementem każdego domu, biura, szkoły, zakładu pracy, urzędu, restauracji. Dlatego warto, poświeć chwilę, aby wybrać odpowiednie środki do mycia oraz pielęgnacji podłogi. Inaczej przecież będziemy dbać o podłogę drewnianą, inaczej o podłogę z płytek, a jeszcze inaczej o podłogę w hali sportowej, czy w firmie produkcyjnej.
 
 

Szybkie mycie okien bez smug

Opublikowano: 13-07-2021

Porządek, czyste okna bez wątpienia są ważne, jeśli zależy nam na dobrym wizerunku naszej firmy. Szczególnie jeśli każdego dnia zapraszamy gości, klientów. Ale z pewnością również czyste okna pozytywnie będą odebrane przez naszych pracowników – w końcu w czystym, uporządkowanym miejscu dużo lepiej się pracuje. Jak jednak zadbać o czyste okna, jakie produkty wybrać, jak myć okna bez wysiłki, jaki płyn do okien zapewni nam czyste okna bez smug?
 
 

Chemia do czyszczenia łazienki Clinex – przegląd produktów

Opublikowano: 13-07-2021

Produkty Clinex są chętnie wykorzystywane w wielu branżach. Doskonale sprawdzą do utrzymania czystości w restauracjach, hotelach, szkołach, biurach i budynkach użyteczności publicznych. W ofercie marki znajdziemy wiele produktów do mycia podłóg, powierzchni ponad podłogami, czyszczenia urządzeń czy mycia sanitariatów. W tym artykule postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się produktom do utrzymania czystości w łazience. Poniżej znajdziecie przegląd dostępnych produktów do mycia sanitariatów i łazienek.
 

Tork ręczniki w rolce – w czym tkwi sekret?

Opublikowano: 13-07-2021

Ręczniki Tork są chętnie wybierane przez wiele firm, zakładów pracy, restauracji, szkół…  W czym więc tkwi sekret ręczników Tork? Wszystkie produkty – zarówno ręczniki papierowe w roli, dozowniki, odświeżacze marki Tork wyróżniają się wysoką jakością oraz funkcjonalnością. Dlatego też są tak powszechnie wybieranymi i polecanymi produktami. Ponadto szeroki wybór produktów Tork sprawia, że z łatwością każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie.
 

Kosz na śmieci Tork – dlaczego warto?

Opublikowano: 09-11-2020

Kosz na śmieci jest niezbędny w każdej firmie. Potrzebujemy go zarówno w łazience, w kuchni, na korytarzu czy w pokojach biurowych. Jeśli cenisz sobie praktyczne i stylowe rozwiązania koniecznie sprawdź kosze na śmieci marki Tork. Nie czekaj i już teraz dowiedz się, co wyróżnia te produkty.

 

Serwetniki gastronomiczne - jakie wybrać?

Opublikowano: 09-11-2020

Dobre restauracje, bary to oczywiście pyszne jedzenie, aromatyczna kawa, miła obsługa. Jednak nie tylko – o pozytywnej opinii decyduje także czystość i dostępne artykuły higieniczne. Poza wyposażeniem łazienki w jednorazowe ręczniki, papier i mydło, ważne są również serwetki oraz serwetniki, które powinny być stałym elementem w każdym obiekcie gastronomicznym. Jednak wybór serwetek nie powinien być przypadkowy – warto zastanowić się jakie serwetki papierowe oraz jakie pojemniki na serwetki wybrać. W tym artykule przedstawiamy serwetniki gastronomiczne, które sprawdzą się w restauracjach i barach szybkiej obsługi. 

 

15.10 – Światowy Dzień Mycia Rąk

Opublikowano: 15-10-2020

15 października obchodzimy Światowy Dzień Mycia Rąk – chyba nigdy dotychczas nie był on tak ważny i znaczący, jak w tym roku. Z pewnością obecnie każdy z nas przekonała się jak ważne, jest codzienne, dokładne mycie rąk. Jakie znaczenie ma codzienna higiena, dokładne mycie, ale i wycieranie czy dezynfekowanie dłoni. Jednak o odpowiedniej higienie powinniśmy pamiętać, nie tylko dzisiaj, ale i każdego dnia, szczególnie w obecnej sytuacji.
 
 

Płyn do dezynfekcji rąk Tork 420118

Opublikowano: 06-10-2020

Płyn do dezynfekcji rąk Tork 420110 jest już dostępny pod nowym numerem produktu. Nowy kod to 420118.
 

Mydło w płynie i w pianie Tork – przegląd produktów

Opublikowano: 29-09-2020

Aby zachować najwyższy poziom higieny w ogólnodostępnych toaletach, należy pomyśleć w pierwszej kolejności oczywiście o higienicznych, wysokiej jakości mydłach do dozowników. Obecnie jednak bogata oferta produktów higienicznych nie ułatwia wyboru – możemy zdecydować się na mydło dolewane lub mydło do dozowników w zamkniętym systemie – np. mydło w pianie, płynie, sprayu marki Tork
 

Czy dozowniki na papier do rąk są potrzebne

Opublikowano: 04-08-2020

Jeśli właśnie wyposażasz swoją firmową łazienkę, pewnie zadałeś sobie pytanie – czy dozowniki na papier do rąk są mi potrzebne i po co tak naprawdę są dozowniki. Czy spełniają one tylko funkcje estetyczne, więc nie ma znaczenia, jakie podajniki na ręczniki wybierzemy, ważne, aby one nam się po prostu podobały? Oczywiście, że nie. Poniżej podpowiemy, wyjaśnimy, jakie dozowniki na ręczniki papierowe warto wybrać, jakie dozowniki będą najlepsze, najbardziej higieniczne.
 
 

Ręczniki papierowe – promocja

Opublikowano: 28-07-2020

Z pewnością każdy z nas wie, że zachowanie wysokiego poziomu higieny jest obecnie niezwykle istotne. Częste, dokładne mycie i dezynfekowanie rąk pozwala na uniknięcie wielu chorób, wirusów. Tak samo oczywiście dokładne osuszenie i wytarcie dłoni. Dlatego też sklep e-higiena24.pl oferuje wysokiej jakości higieniczne mydła do mycia dłoni, jak i chłonne, miękkie ręczniki papierowe do podajnika. Oczywiście na naszej stronie znajdziecie zarówno wysokiej jakości, eleganckie dozowniki na ręczniki jednorazowe, jak i dyspensery na mydło do mycia rąk.