Poradniki

Dozowniki na ręczniki papierowe w rolce

Jeśli właśnie wyposażasz swoją firmową łazienkę, pewnie zadałeś sobie pytanie – czy dozowniki na papier do rąk są mi potrzebne i po co tak naprawdę są dozowniki.

Dozowniki na ręczniki papierowe

Z pewnością każdy z nas wie, że zachowanie wysokiego poziomu higieny jest obecnie niezwykle istotne. Częste, dokładne mycie i dezynfekowanie rąk pozwala na uniknięcie wielu chorób, wirusów.

Dozowniki na ręczniki papierowe

Każdy z nas na pewno doskonale zdaje sobie sprawę, że aby uniknąć wielu chorób, bakterii, wirusów należy często być ręce.

Tork dozownik do mydła

Dozownik na mydło to podstawowy element wyposażenia łazienki publicznej. Warto wybrać więc taki podajnik, który zagwarantuje Twoim gościom higieniczne warunki, a przy tym będzie wydajny.

Dozownik do serwetek papierowych Tork

Słyszałeś już o nowoczesnych i wydajnych dozownikach na serwetki Tork, jednak nadal nie jesteś do końca przekonany, że jest to najlepsze rozwiązanie?

Dozowniki do mydła mini

Bez wątpienia wysoki poziom higieny jest niezwykle ważny, na pewno każdy z nas przekonał się o tym w ostatnim czasie.

Rękawiczki – gdzie kupię

Obecnie wiele osób zastanawia się, przed czym chronią rękawiczki jednorazowe, gdzie trzeba nosić rękawiczki, gdzie kupić, gdzie są one dostępne.

Dozowniki do mydła

Wydawać by się mogło, iż wybór mydła, dozownika do mydła do naszej firmy jest błahą, prostą kwestią.

Dozownik na mydło z czujnikiem ruchu

Łazienki ogólnodostępne powinny być przede wszystkim funkcjonalne i zapewniać w 100% higieniczne i komfortowe warunki, jednak estetyka i nowoczesny design są równie istotne.

Płyn do dezynfekcji rąk - gdzie kupić

Zastanawiasz się jakie pojemniki na mydło i dezynfekcję sprawdzą się w gabinecie lekarskim? Szukasz sprawdzonych rozwiązań? Zależy Ci na higienicznych dozownikach?

Ręczniki papierowe do podajnika

Bez wątpienia obecnie coraz więcej i coraz częściej mówi się o higienie, o częstym i dokładnym myciu dłoni, o dokładnym osuszaniu rąk.

Rękawiczki foliowe 100 szt.

Obecnie każdy z nas stara się jak najbardziej ograniczyć bezpośrednie kontakty z nieznajomymi, staramy się każdego dnia dbać o bezpieczeństwo nasze, naszych pracowników, naszych klientów, czy gości.

Strony

Producenci slick