Jak myć fugi na podłodze?

Opublikowano: 13-09-2022

Fugi podłogowe to niezwykle ważne części powierzchni posadzek w lokalach usługowych, w kuchniach HoReCa, holach biurowców, hotelach i w gabinetach w centrach służby zdrowia. Nie chodzi jedynie o zanieczyszczenie widoczne gołym okiem. Fugi są siedliskiem bakterii i pleśni, dlatego należy regularnie przeciwdziałać rozwojowi drobnoustrojów, najlepiej sprawdzoną chemią profesjonalną i systematycznością czyszczenia. Bogaty asortyment specjalistycznych środków do mycia podłóg dostępny jest na naszej stronie e-higiena24.pl w kategorii „Chemia do sprzątania” w podkategorii „Podłogi”. Z wieloletniego doświadczenia popartego wiedzą pozyskaną od naszych klientów podpowiadamy, iż na liście środków czyszczących powinny znaleźć się płyny do mycia fug, płyny do płytek i uniwersalne płyny do mycia podłóg, warto zaopatrzyć się też w szczotkę do mycia fug.

Jak sprzątać w domu z alergikiem?

Opublikowano: 12-09-2022

Osoba posiadająca alergie, szczególnie te wziewne nie powinna zajmować się sprzątaniem mieszkania samodzielnie. Sprzątanie lub użyte podczas niego środki czystości mogą niestety nasilać objawy alergii. Jednak według statystyk około 40% światowej populacji ludzkiej cierpi z powodu alergii co, ze względu na duży zasięg, sugeruje, że osoby z tą przypadłością zmuszone są do samodzielnego sprzątania bądź też przebywania w pomieszczeniach gdzie sprzątanie się odbywa.

Dezynfekcja narzędzi kosmetycznych - na co zwrócić uwagę?

Opublikowano: 08-09-2022

Dezynfekcja to nic innego jak redukcja drobnoustrojów w danym obszarze lub na danym materiale. W obecnych czasach dezynfekcja stała się niezwykle ważna, natomiast profesjonalne płyny do dezynfekcji na stałe wkomponowały się w wyposażenie wnętrz większości placówek niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. W niniejszym artykule przedstawimy najważniejsze informacje dotyczące dezynfekcji w gabinecie kosmetycznym skupiając się głównie na narzędziach kosmetycznych. Artykuł ten przybliży jakie środki do dezynfekcji będą najskuteczniejsze i najbardziej odpowiednie w tej branży.

Czym są systemy higieniczne?

Opublikowano: 07-09-2022

Systemy higieniczne to praktyczne rozwiązania, ułatwiające korzystanie z łazienek ogólnodostępnych zarówno klientom jak i pracownikom z ich obsługi. Systemy higieniczne łączą kompatybilnie ze sobą dyspensery i zapasy do nich.

Dezynfekcja rąk w branży spożywczej - co wybrać?

Opublikowano: 05-09-2022

Dezynfekcja w otaczającym nas świecie jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotnym elementem. Środki do dezynfekcji wpisały się w nasze codzienne życie a płyn do dezynfekcji rąk stał się niezbędnym wyposażeniem wszystkich pomieszczeń. Dezynfekcja w branży spożywczej stanowi bardzo ważny krok. Branża spożywcza to bardzo odpowiedzialna gałęź przemysłu. Jest przecież ściśle związana z naszym zdrowiem, samopoczuciem oraz wpływa na rozwój naszych dzieci i nas. Nie bez pardonu wzięło się przysłowie ‘jesteś tym co jesz’. Dbanie zatem o higienę a co za tym idzie za o dezynfekcję oraz odpowiednie dobrane preparaty do dezynfekcji, zarówno dłoni jak i powierzchni, to w branży spożywczej kluczowa sprawa.

Sprawdzone środki czystości do czyszczenia grilla

Opublikowano: 05-09-2022

Po użyciu grilla należy pamiętać o oczyszczeniu rusztu, pokrywy i obudowy z pozostałości pożywienia, z tłuszczu i kurzu. Wspomniane resztki są wielce niezdrowe wręcz szkodliwe i mało estetyczne. Nieumyty grill jest idealnym siedziskiem do rozwoju bakterii i drobnoustrojów. Zjadając kiełbaskę, rybę, mięso i inne pokarmy z nieumytego rusztu łatwo zachorować na niestrawność. Czyszcząc systematycznie nasze urządzenie odejmujemy sobie dodatkową pracę związaną z nierówną walką ze spalonym, starym tłuszczem. Ponad to potrawy, które przyrządzimy na czystym grillu będą smaczniejsze, pachnące i zdrowe.

Jaki płyn do podłóg wybrać dla poszczególnych powierzchni?

Opublikowano: 28-07-2022

Dobrze umyta, zadbana i pozbawiona smug i zabrudzeń podłoga jest bez wątpienia wizytówką każdej instytucji. Nie bez znaczenia pozostaje to jaki płyn do mycia podłóg wybierzemy. Warto poświecić nieco uwagi, i dokonać właściwej decyzji. Szczególnie, że inny płyn zastosujemy na podłogę drewnianą a inny do mycia podłogi wykonanej z płytek. Pamiętajmy również, że regularność w pielęgnacji jest bardzo ważna aby osiągnąć satysfakcjonujące efekty.

Środki czystości dla nowo otwartej restauracji.

Opublikowano: 25-07-2022

Delektując się chwilą, przebywający w restauracji klienci zwracają największą uwagę na dobry smak serwowanych dań, korzystne ceny, ale też na czystość i higienę panującą w lokalu.

Jakie czyściwo przemysłowe wybrać?

Opublikowano: 06-07-2022

W poniższym artykule chcielibyśmy przybliżyć rolę czyściw w branżach, gastronomicznej, automotive, medycznej i w każdej innej, gdzie potrzebne są sprawdzone, profesjonalne rozwiązania. Zależy nam aby w rzetelny sposób pomóc wszystkim zainteresowanym w wyborze odpowiedniego produktu. Obecność mnogiej ilości towarów na rynku, podobnych z pozoru, może znacząco zakłócać osąd i utrudnić decyzję.

Dozowniki do mydła - jak wybrać odpowiedni?

Opublikowano: 01-06-2022

Dozowniki do mydła i do płynu dezynfekcyjnego to najważniejsze akcesorium w miejscach użyteczności publicznej. W sklepach, galeriach, firmach, halach sportowych, basenach, w biurach a nawet w łazienkach domowych niebezpieczne drobnoustroje i zarazki czają się zagrażając naszemu zdrowiu. Aby zminimalizować ryzyko wniknięcia bakterii i wirusów do organizmu, należy dokładnie myć ręce. Warto jednak zastanowić się, jaki dyspenser jest nam potrzebny. Powinien on być higieniczny, funkcjonalny i estetyczny. Na rynku istnieje wiele marek, nie każda firma jednak gwarantuje jakość, którą oczekujemy. Na stronie e-higiena24.pl rekomendujemy sprawdzone produkty, a wśród nich z pewnością znajdują się dozowniki do mydła. Najpopularniejszy w rankingu jest profesjonalny dozownik mydła Tork.

Ręczniki papierowe w biurze – nieoczywiste zastosowania

Opublikowano: 31-05-2022

Profesjonalne ręczniki papierowe zapewniają szybkie i skuteczne osuszenie rąk, a do tego są niesamowicie higieniczne. Stosowane z dozownikiem chronią przed krzyżowym przenoszeniem bakterii, co jest szczególnie ważne, gdy z łazienki korzysta wiele osób. W tym artykule podpowiadamy jakie rodzaje ręczników papierowych sprawdzą się w biurze.

Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych środków czystości?

Opublikowano: 30-05-2022

Dbanie o higienę i porządek stanowi codzienny element naszego życia, zarówno prywatnego jak i zawodowego. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności wiadomym jest, iż zachowanie czystości oraz sterylności ma kluczowy wpływ na wizerunek firmy. Wiadomym jest też, że praca w warunkach gdzie zachowana jest czystość jest milsza i bardziej wydajna. Osiągnąć powyższe gwarantują profesjonalne środki czystości oraz niezbędne akcesoria do sprzątania.

Jak oszczędzać w firmie wybierając artykuły higieniczne?

Opublikowano: 06-05-2022

Rosnące ceny sprawiają, że coraz więcej firm chce ograniczyć koszty obecnie używanych artykułów higienicznych. Oszczędzanie w firmie często rozpoczyna się od poszukiwania zamienników, co nie zawsze kończy się sukcesem. Często tańsze produkty nie spełniają swoich podstawowych zadań, są mało wydajne, słabej jakości przez co finalnie zużywamy ich więcej. Jak ograniczyć koszty wybierając artykuły higieniczne? Wystarczy postawić na odpowiednie produkty, które zapobiegną niepotrzebnym stratom i zmniejszą zużycie.

Środki do mycia przemysłowego – jakie wybrać do firmy?

Opublikowano: 25-04-2022

Utrzymanie czystości w obiektach użyteczności publicznej, w biurach, w halach i w magazynach jest niezwykle istotne dla zachowania prestiżu firmy w myśl przysłowia „Jak nas widzą tak nas piszą”. W artykule chcemy zwrócić uwagę na możliwości jakie obecnie panują na współczesnym rynku cleaningowym.

Gdzie można wykorzystać ręczniki papierowe oraz czyściwa?

Opublikowano: 25-04-2022

Czyściwa oraz ręczniki papierowe stanowią niezbędny element funkcjonowania wszystkich instytucji, niezależnie od zakresu prowadzonej działalności. W firmach, gdzie priorytetem są higieniczne, ekonomiczne rozwiązania, użycie ręczników papierowych oraz czyściw przemysłowych, zamiast ręczników oraz szmat wielorazowego użytku, stanowi jedyne rozsądne rozwiązanie. Niniejsza publikacja pozwoli poznać i wybrać odpowiednie dla profilu działalności artykuły higieniczne.

Jak walczyć z alergenami w biurze?

Opublikowano: 30-03-2022

W przypadku, kiedy alergia utrudnia nam funkcjonowanie w pracy, warto zastanowić się jak wyeliminować wrogie czynniki z otoczenia w miejscu wykonywania obowiązków służbowych. W sklepie internetowym e-higiena24.pl dostępne są profesjonalne środki czystości, produkty do dezynfekcji, ściereczki do usuwania kurzu i odświeżacze powietrza, które znakomicie pomogą okiełznać szkodliwe cząstki kurzu, wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby i pyłki - niezwykle groźne nie tylko dla alergików.

Rodzaje suszarek do rąk

Opublikowano: 29-03-2022

Suszarki do rąk cieszą się dużą popularnością w łazienkach ogólnodostępnych. Coraz więcej modeli wyróżnia się wysoką wydajnością, niskim zużyciem energii oraz podnosi poziom higieny, chroniąc przed gromadzeniem się bakterii i drobnoustrojów. W tym artykule sprawdzamy czym różnią się od siebie dostępne na rynku suszarki do rąk oraz podpowiadamy, na co zwrócić uwagę wybierając automatyczną suszarkę do łazienki publicznej.

W co powinna być wyposażona biurowa toaleta?

Opublikowano: 25-03-2022

Toaleta biurowa to miejsce publiczne, w którym oprócz czystości dużą rolę odgrywa komfort i estetyka. Wyposażenie toalety winno być zatem nie tylko stylowe i harmonijne z pozostałą częścią biura ale również urządzone w sposób ułatwiający zachowanie porządku i higieny.