Dlaczego warto korzystać z profesjonalnych środków czystości?

Dbanie o higienę i porządek stanowi codzienny element naszego życia, zarówno prywatnego jak i zawodowego. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności wiadomym jest, iż zachowanie czystości oraz sterylności ma kluczowy wpływ na wizerunek firmy. Wiadomym jest też, że praca w warunkach gdzie zachowana jest czystość jest milsza i bardziej wydajna. Osiągnąć powyższe gwarantują profesjonalne środki czystości oraz niezbędne akcesoria do sprzątania.

foto.jpg

Czym różnią się profesjonalne środki czystości od zwykłych?

Profesjonalna chemia do sprzątania różni się zasadniczo od środków dostępnych na półkach w drogeriach oraz marketach. Przede wszystkim profesjonalne środki czystości są zdecydowanie bardziej efektywne niż ogólnodostępne środki reklamowanych, marketowych marek. Dzięki zawartym silnym substancjom czynnym sprzątanie gdy stosujemy profesjonalne środków czystości jest łatwiejszej i skuteczniejsze. Profesjonalna chemia do sprzątania zawiera najczęściej w swoim składzie substancje dezynfekujące, dzięki czemu zadbamy w łatwy sposób nie tylko o czystość ale również o niezwykle istotną w dzisiejszym świecie higienę.

Profesjonalne środki czystości dostępne są niejednokrotnie w postaci skoncentrowanego preparatu dzięki czemu stają się nie tylko bardziej skuteczne niż te proponowane przez komercyjne marki ale zdecydowanie bardziej ekonomiczne. Praca z bardziej skoncentrowaną profesjonalną chemią do sprzątania jest zatem bardziej owocna i sprawna. Profesjonalne środki czystości posiadają niejednokrotnie systemy dozowania, co ogranicza nadmierne zużycie produktu, wpływa korzystnie na ekonomię i wydajność. Natomiast ogólnodostępne środki czystości bardzo często posiadają duże otwory czy szerokie dziubki – zużycie produktu jest zatem mniej kontrolowane, często nadmierne co wymusza na nas częstsze wizyty w markecie i zakup nowych preparatów czyszczących. 

Jak już wiadomo profesjonalne środki do sprzątania wpłyną na ograniczenie kosztów związanych z funkcjonowaniem działalności. Warto zatem zastanowić się nad tym czy posiadane w naszej firmie środki to na pewno profesjonalna chemia do biur.  Profesjonalna chemia do biur do wszelkiego rodzaju preparaty do czyszczenia powierzchni zmywalnych oraz urządzeń (w tym elektrycznych), preparaty o działaniu antystatycznym, produkty do codziennej pielęgnacji i mycia podłóg, mebli, powierzchni szklanych oraz sanitariatówProfesjonalna chemia do biur to idealne rozwiązanie jeśli zależy nam na szybkich i skutecznych porządkach. Użycie jej przyczyni się do bardziej efektywnej pracy ponieważ nie od dziś wiadomym jest, że praca w miejscu czystym i zadbanym jest bardziej efektywna i wydajna niż w miejscu zaniedbanym.

Niezwykle istotna, szczególnie dla branży HoReCa oraz spa & wellness jest profesjonalna chemia do prania. Czyste i higieniczne tekstylia mają kluczowy wpływ na odbiór  hotelu, restauracji, kawiarni oraz ośrodków spa w oczach klienta oraz na dalszą reputację. Jeśli zatem przedstawiciel sektora hotelarskiego, rekreacyjnego czy gastronomicznego wykonuje usługi związane z praniem samodzielnie, ważne jest aby na jego zapleczu znajdowała się profesjonalna chemia do praniaProfesjonalna chemia do prania podobnie jak inne profesjonalne środki czystości jest bardziej skoncentrowana, dostępna jest w większych, wielolitrowych opakowaniach co znacząco wpływa na ograniczenie kosztów i ekonomizację przedsiębiorstwa. Wśród asortymentu profesjonalnej chemii do prania, oprócz płynów do prania i płukania, proszków i kapsułek do prania znajdziemy specjalistyczne płyny do usuwania plam z dywanów (np. preparaty Taski Tapi Spotex marki Diversey), płyny wspomagające pranie trudnych zabrudzeń (np. 20-litrowy Clax Enzil 20A1 Diversey czy Clax Build Diversey G12706) czy płyny wybielające.

Chemia profesjonalna do sprzątania – akcesoria

Pamiętajmy, że aby uzyskać i utrzymać najwyższy standard higieny, oprócz profesjonalnych środków czystości musimy zaopatrzyć się w akcesoria do sprzątania. Odpowiednie akcesoria do sprzątania ułatwią dbanie o czystość ale również zadbają o komfort pracy oraz bezpieczeństwo personelu sprzątającego. Na naszej stronie https://e-higiena24.pl/ dostępny jest wszelkiego rodzaju sprzęt do sprzątania. Jednym z ważniejszych będą rękawiczki jednorazowe – ważne aby były odporne na ścieranie i rozdarcia oraz dobrze dopasowane do dłoni. Godnymi polecenia są rękawice nitrylowe czarne. Równie ważne i niezbędne, właściwie w każdej instytucji, są odpowiednio dobrane do potrzeb działalności ręczniki papierowe lub czyściwa lub wielorazowe ścierki i gąbki. Na naszej stronie https://e-higiena24.pl/ znajdziesz również inne niezbędne akcesoria do sprzątania: mopy, wózki do sprzątania, odkurzacze oraz maszyny do prania dywanów, maszyny jednotarczowe oraz wielozadaniowe automaty czyszcząco-zbierające.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu https://e-higiena24.pl/ gdzie w szerokiej ofercie znajduje się bogaty asortyment profesjonalnych środków czystości oraz niezbędnych akcesoriów do sprzątania. Oferowane przez nas środki cechują się doskonałą jakością, spełniają szereg restrykcyjnych wymagań oraz stanowią najbardziej ekonomiczne rozwiązanie.