Dozownik bezdotykowy do mydła i dezynfekcji

W czasach pandemii zaczęliśmy bardziej zwracać uwagę na higienę rąk. Coraz częściej zamiast tradycyjnych dozowników z pompką wybieramy dozowniki bezdotykowe. Nie ma w tym nic dziwnego, bo dozowniki automatyczne są o wiele bardziej higieniczne i lepiej chronią przed krzyżowym przenoszeniem bakterii. Jeśli szukasz profesjonalnych dozowników z czujnikiem ruchu, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze dozowniki bezdotykowe do swojej firmy.
 

Dozownik bezdotykowy do mydła

Dozownik bezdotykowy ułatwia utrzymanie higieny rąk i redukuje ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii. Nie musimy dotykać powierzchni, których wcześniej dotykali inni goście. Mamy także pewność, że mydło, z którego korzystamy jest zawsze higienicznie czyste. Jeśli zastanawiasz się czy warto postawić na dozownik do mydła bezdotykowe w pierwszej kolejności pomyśl o swoich gościach.  Klienci z pewnością docenią obiekt, który stawia na bezpieczeństwo, komfort i najwyższy poziom higieny.

Dozownik do mydła bezdotykowy marki Tork

Do miejsc o małym i średnim natężeniu ruchu polecamy dozowniki z czujnikiem ruchu marki Tork, które zapewniają wysokie standardy higieny oraz współpracują z szeroką gamą produktów Tork. Dozowniki bezdotykowe Tork dostępne są w wersji z ABS w kolorze białym i czarnym oraz w wersji ze stali nierdzewnej. Wyróżniają się praktycznym i nowoczesnym designem, który z pewnością zachwyci gości. Proponowane przez nas dozowniki Tork zapewniają wysoki poziom higieny rąk i są łatwe w użytkowaniu dla najmłodszych, jak i dla osób starszych. Ich sprawdzona konstrukcja zapewnia łatwość utrzymania w czystości i gwarantuje szybką wymianę wkładów – wystarczy tylko wymienić zużytą butelkę na nową. Dozowniki bezdotykowe Tork posiadają również wskaźnik LED, który informuje o konieczności wymiany mydła, ułatwiając pracę personelu sprzątającego. Ich ogromną zaletą jest sposób dozowania. Dozowniki Tork z czujnikiem ruchu podają mydło dawka po dawce, a dozowanie odbywa się w 100% higieniczny sposób.

Proponowane w naszym sklepie dozowniki bezdotykowe Tork mogą być stosowane nie tylko jako  dozownik do mydła automatyczny , ale także jako dozownik na płyn dezynfekcyjny bezdotykowy. Dozowniki są kompatybilne tylko i wyłącznie z oryginalnymi materiałami uzupełniającymi marki Tork w systemie S4.

Dozownik bezdotykowy Diversey IntelliCare

W łazienkach o dużym natężeniu ruchu również sprawdzą się dozowniki bezdotykowe, ale w zupełnie innej technologii. Takie dozowniki muszą zapewnić dostęp do mydła wszystkim użytkownikom, co nie jest łatwe jeśli w obiekcie przebywa duża ilość osób. Dostępne w naszym sklepie internetowym e-higiena24.pl dozowniki bezdotykowe Diversey IntelliCare posiadają opatentowaną technologię hybrydową. Oznacza to, że dozowniki mogą działać w trybie automatycznym i manualnym. Jeśli baterie zostaną wyczerpane pojemnik automatycznie pracuje jak tradycyjny dozownik na pompkę. Dodatkowo dozowniki Diversey IntelliCare posiadają duże okienko, które zapewnia doskonałą widoczność. Specjalnie opracowana konstrukcja informuje również o niskim poziomie baterii. Warto wiedzieć także, że dozowniki Diversey IntelliCare dostosowane są do wszystkich rozwiązań higieny rąk. Mogą być stosowane zarówno z mydłami, dezynfekcją jak i balsamami z tej samej serii. Dozowniki bezdotykowe Diversey IntelliCare są dostępne w kolorze czarnym i białym.

Podsumowując, dozowniki hybrydowe doskonale sprawdzą się w każdych łazienkach – zarówno w obiektach o małym, średnim jak i bardzo dużym natężeniu ruchu. Dzięki specjalnie opatentowanej technologii mogą działać jak dozowniki bezdotykowe, a po wyczerpaniu baterii jako dozowniki manualne.

Producenci slick