Dozowniki na ręczniki papierowe Tork, które sprawdzą się w biurze

Wybór odpowiedniego dozownika do papieru oraz ręcznika papierowego do biura może wydawać się mało znaczącą kwestią, jeśli jednak dbasz o komfort swoich pracowników i chcesz poprawić wydajność swojej firmy warto pomyśleć nawet o takich detalach. Sprawdź jakie dozowniki i ręczniki papierowe sprawdzą się w biurze!

 

Dozownik tork do ręczników w roli TORK MATIC


Jednorazowe ręczniki papierowe zapewniają najwyższy poziom higieny, jest to więc najłatwiejsze i najtańsze rozwiązanie, aby zadbać o zdrowie swoich pracowników. Utrzymanie czystości w biurach szczególnie, w takich miejscach jak toalety czy kuchnie, jest bardzo ważne przed wszystkim ze względu na higienę oraz zdrowie. Ale nie tylko – nieporządek, bałagan może negatywnie wpłynąć na pracę oraz zaangażowanie Twoich pracowników. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiednich środków czystości – w tym również papieru do rąk, który z jednej strony zapewni optymalne zastosowanie, z drugiej strony będzie komfortowym rozwiązaniem dla Twoich pracowników. Dodatkowo ręczniki papierowe wraz z podajnikami warto zamontować również w pomieszczeniach gospodarczych, np. w kuchni. 

Ręczniki papierowe Tork do podajnika w biurze

Idealnym rozwiązaniem do łazienek firmowych jest zamontowanie dozowników na ręczniki papierowe. Profesjonalne podajniki do papieru, np. dozowniki Tork są gwarancją zachowania wysokiego poziomu higieny, ponieważ chronią wkład przed wszelkimi zabrudzeniami. Zapewniają również zaoszczędzenie miejsca, dlatego sprawdzą się nawet w małych pomieszczeniach. Dodatkowo dozowniki na papier podają papier odcinek po odcinku, dzięki temu podajnik pozwala na zredukowanie zużycia nawet o 37%.

Do toalet o małym natężeniu ruchu szczególnie sprawdzi się dozownik Tork Xpress. Smukły kształt sprawia, że dozownik prezentuje się niezwykle stylowo. Dostępny jest dwóch rozmiarach, dzięki czemu pasuje zarówno do większych i mniejszych toalet i w dwóch w kolorach: białym i czarnym oraz w nowej linii ze stali nierdzewnej Image Design. Dozownik Tork Xpress dzięki specjalnemu zabezpieczeniu gwarantuje dozowanie odcinek po odcinku. Dzięki takiemu rozwiązaniu dotykasz tylko jednego listka ręcznika, co znacznie poprawia higienę w łazienkach ogólnodostępnych.

Do biur o średnim i dużym natężeniu ruchu najlepiej sprawdzi się pojemny dozownik na ręczniki papierowe Tork Matic. Dozownik Tork Matic mieści rolki o długości 120, 150 i 280 metrów i również gwarantuje dozowanie odcinek po odcinku. Pojemnik opracowano z myślą o łatwiej obsłudze i uzupełniania wkładów. Dostępny jest w wersji manualnej i z sensorem w kolorze białym, czarnym i srebrnym. Posiada wskaźnik zużycia wkładu, unikatowy i funkcjonalny zamek, gwarantujący odpowiedni poziom bezpieczeństwa, a także kształt zapobiegający gromadzeniu się kurzu. 

Gdzie kupić dozowniki do ręczników do biura?

Profesjonalne dozowniki do ręczników papierowych przydadzą się, gdy chcesz okazać troskę o pracowników i zagwarantować higieniczne warunki dla swoich gości. W sklepie e-higiena24.pl znajdziesz szeroki wybór dozowników, które można zamontować na blacie, na ścianie, a także do łazienek o wysokim standardzie, podwyższonym standardzie, a także do standardowych toalet. Oferujemy zarówno podajniki do papieru standardowe (manualne) oraz dozowniki bezdotykowe (z sensorem) wykonane z wysokiej jakości materiałów.  Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą ręczników papierowych oraz dozowników na papier internetowego sklepu e-higiena24.pl i wybierz idealny produkt do swojej firmy.

 

Producenci slick