Prostota i szybkość - najważniejsze cechy dozownika do ręczników do rąk

Prostota i szybkość to najważniejsze kryteria jeśli chodzi o systemy higieniczne - zarówno z punktu widzenia  pracowników jak i osób korzystających z łazienki. Nikt przecież nie chce tracić cennego czasu na wymienienie rolki papieru czy na pobieranie ręcznika papierowego. Ręczniki papierowe w roli H1 oraz dozowniki Tork Matic w 100% spełniają te warunki. Szczególnie ma to znaczenie w łazienkach o dużym natężeniu ruchu np. na lotniskach, w klubach fitness, aquaparkach, w galeriach, restauracjach, szkołach…
 
Wrocław Tork Matic H1

Dozownik Tork Matic H1

Dozowniki Tork H1 są bardzo łatwe, wręcz intuicyjne w obsłudze, poziomica ułatwia montaż dozownika. Prosty montaż sprawia, że już po chwili piękny dozownik może zawisnąć na Twojej ścianie. Ponadto dozownik np. Tork Matic Elevation 551000 posiada wskaźnik zużycia dzięki temu służby sprzątające dokładnie będą wiedziały kiedy wymienić wkład, a specjalny przycisk pomocniczy pokazuje jeśli brakuje papieru. Ponadto funkcja Easy Load pozwala na szybką wymianę wkładów. W przypadku np. nowych osób w ekipie sprzątającej nie musisz obawiać się kolejnych szkoleń, ponieważ w środku podajnika producent zamieścił instrukcję obsługi dozownika do ręczników. Podobnie automatyczny dozownik Tork 460001 ma wbudowany wskaźnik LED, który niezawodnie informuje o konieczności wymiany wkładu.
 
Oprócz tego smukły i kompaktowy dozowniki jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, wystarczy przetrzeć dozownik czyściwem papierowym, a podajnik będzie idealnie czysty. Polecamy również łatwe w montażu i obsłudze podajniki na papier: Tork 460001, czarny dozownik Tork  551008,  dozownik do ręczników Tork Matic 551100 z sensorem Intuition. Wszystkie te dozowniki znajdziesz  w naszym sklepie online, sprawdź!
 

Ręczniki papierowe Tork Matic H1

Do wszystkich wymienionych dozowników w naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości, chłonne ręczniki papierowe do rąk. Dzięki temu nie tylko szybko i wygodnie zmontujesz dozownik Tork, ale równie szybko i wygodnie kupisz niezbędny do dozowników ręcznik papierowy do rąk w roli Tork H1. Ręczniki Tork Matic są wyjątkowo miękkie, dlatego polecamy je nawet do codziennego stosowania. Do łazienek w biurowcach, w firmach szczególnie możemy zarekomendować ręczniki w roli: Tork 120067, Tork 120016, Tork 290067 oraz extra długi ręcznik Tork 120059. Polecamy również ręcznik w niebieskim kolorze Tork 290068.
 

Tork Matic H1

Ręczniki oraz dozowniki Tork Matic H1 są również łatwe w użyciu dla wszystkich korzystających z łazienki. Podajnik na papier dozuje ręczniki, wystarczy więc pociągnąć za odcinek, aby cieszyć się higienicznie czystym papierem do rąk. Ponadto np. automatyczny dozownik Tork 460001 dozuje papier nawet bez konieczności dotykania dozownika, wystarczy jedynie zbliżyć dłoń do podajnika. Dzięki zastosowaniu dozownika Tork w Twojej firmie możesz mieć pewność, że zarówno Twoi pracownicy jak i klienci oraz goście będą zadowoleni. Dzięki łatwemu dozowaniu oraz obsłudze podajniki Tork Matic jest często wybierane również do szkół, przedszkoli, czy inne miejsc, z których korzystają dzieci.
 
Już wiesz, że system Tork H1 jest idealny dla Ciebie? Teraz wystarczy wybrać odpowiedni kolor dozownika do swojej łazienki i już możesz cieszyć z miękkim i chłonnym ręcznikiem Tork Matic. Ułatwi Ci to nasz sklep internetowy e-higiena24.pl, sprawdź więc naszą ofertę.
 
 

Producenci slick