Ręczniki papierowe w biurze – nieoczywiste zastosowania

Profesjonalne ręczniki papierowe zapewniają szybkie i skuteczne osuszenie rąk, a do tego są niesamowicie higieniczne. Stosowane z dozownikiem chronią przed krzyżowym przenoszeniem bakterii, co jest szczególnie ważne, gdy z łazienki korzysta wiele osób. W tym artykule podpowiadamy jakie rodzaje ręczników papierowych sprawdzą się w biurze.

ręcznik papierowy tork.jpg

Jakie ręczniki wybrać do biura?

Na rynku dostępne są różne rodzaje ręczników papierowych. Wybierając ręczniki do biura warto wziąć pod uwagę natężenie ruchu. W dużych biurach sporym udogodnieniem będą pojemne dozowniki. Warto wyposażyć je w wydajne i chłonne ręczniki papierowe. Doskonale sprawdzą się dwuwarstwowe ręczniki z celulozy, które zapewnią szybkie i dokładne osuszanie rąk. Dobrej jakości papier zagwarantuje nie tylko komfort użytkowania, ale także mniejszą ilość odpadów. Przykładowo w ofercie marki Tork znajdziemy profesjonalne ręczniki papierowe w trzech kategoriach jakości – Premium, Advanced i Universal. 

Te pierwsze wykonane są z najlepszych materiałów, a ich komfort użytkowania jest wysoki. Miękkie i mięsiste ręczniki papierowe Tork Premium doskonale sprawdzą się w prestiżowych biurach, będą doskonałym dopełnieniem stylowej łazienki. Ponadto, dzięki wysokiej jakości zapewnią szybkie suszenie rąk i zredukują ilość odpadów. 

Ręczniki papierowe Tork Advanced to jakość pomiędzy Premium a Universal. Nie są tak miękkie i mięsiste, ale nadal charakteryzują się wysoką chłonnością i wytrzymałością po zmoczeniu. Doskonale sprawdzą się w łazienkach biurowych, z których korzysta wiele osób, a jakość produktów ma znaczenie. 

Ostatnią z wymienionych kategorii jakości jest jakość Tork Universal. Ręczniki papierowe z tej kategorii przystosowane są do codziennych zadań i spełniają podstawowe potrzeby. Poleca do łazienek o bardzo dużym natężeniu ruchu, gdzie liczy się przede wszystkim wydajność i cena. 

W łazienkach biurowych warto dobrać ręczniki papierowe do pojemnika. Odpowiedni dozownik pozwoli na znaczne ograniczenie zużycia papieru. Dostępne na rynku podajniki ręczników umożliwiają pobieranie ręczników odcinek po odcinku, co pozytywnie wpływa na zmniejszenie kosztów w firmie i ekologię. Jeśli szukasz ekologicznych rozwiązań koniecznie sprawdź linię produktów Lucart Econatural. Ekologiczne ręczniki papierowe z tej serii zostały wykonane z surowca Fiberpack, który pochodzi z przetworzonych włókien celulozowych zawartych w kartonowych opakowaniach po napojach. 

Pojemniki na ręczniki papierowe - praktyczne rozwiązanie?

W łazience biurowej sprawdzą się praktyczne pojemniki na ręczniki papierowe. Warto zainwestować w modele, które zapewniają higieniczne korzystanie z papieru, dzięki dozowaniu po jednym odcinku. Takie dozowniki chronią przed krzyżowym przenoszeniem bakterii, ponieważ każdy użytkownik dotyka tylko jednego listka papieru. Jest to niezwykle ważne, gdy z łazienki korzysta wielu pracowników. Ponadto podajniki, które umożliwiają pobieranie papieru odcinek po odcinku redukują zużycie i ilość odpadów.

W biurze doskonale sprawdzą się dozowniki Tork Matic, które zmniejszają zużycie papieru, dzięki dozowaniu pojedynczych listków. Dodatkowo są łatwe w obsłudze. Wskaźnik poziomu wkładu informuje o potrzebie wymiany wkładu. Dzięki temu od razu wiadomo, kiedy należy wymienić rolę. Ręczniki papierowe do pojemnika Tork Matic dostępne są w trzech wariantach - 120 m, 150 m i 280 m na rolce. 

Jeśli nie mamy w łazience wystarczająco dużo miejsca, warto podstawić na dozowniki na ręczniki papierowe typu Tork Xpress. Podajniki te świetnie sprawdzają się w toaletach o małym i średnim Wbudowane zabezpieczenie chroni samoistnym wypadaniem ręczników papierowych z dozownika, co sprawia, że rozwiązanie jest higieniczne i wydajne. Do tych dozowników pasują ręczniki papierowe w składce w tym samym systemie. Ręczniki Tork Xpress zapakowane są w specjalne bidny. Ilość ręczników w opakowaniu zależy od wybranego rodzaju papieru. 

Na e-higiena24.pl znajdziesz szeroki wybór ręczników papierowych do pojemnika. Dostępne są zarówno profesjonalne ręczniki papierowe w składce, w roli, a także ekologiczne ręczniki papierowe wykonane z kartonowych opakowań po napojach. Nie czekaj i już teraz wybierz idealne ręczniki do swojego biura.